Zirve’den 2 Güzel Prova

Türkiye Erkekler Hentbol 2. Ligi  B Grubunda mücadele etmeye hazırlanan Zirve Gençlik ve Spor Kulübü hafta sonunda oynadığı 2 hazırlık maçını da kazandı. Mavi Beyazlı ekip 5 Mart Cuma Günü Yalova’da Sancaktepe Belediyesi GSK’yı konuk ederken, ardından 7 Mart Pazar günü İstanbul’da rakibine konuk oldu.

Zirve’den 2 Güzel Prova

Hüseyin Kutrup’un ailesinin sağlık sorunları nedeniyle Trabzon’da olmasından ötürü Zirve Gençlik ve Spor Kulübü’nün başında Uğur Akalp çıktı. Akalp’in öğrencileri 90. Yıl Spor Salonunda oynadıkları ilk karşılaşmayı 48-39 gibi farklı skorla ikinci maçı da 31-23’lük skorlarla kazanmayı başardı.

“Galibiyetleri Hüseyin Hocamıza Adıyoruz”

Zirve Gençlik ve Spor Kulübü Hentbol Antrenörü Uğur Akalp,” Öncelikle sporcularımı tebrik ediyorum. Bizim gibi 2. Ligde mücadele edecek olan Sancaktepe Belediyesi GSK’yı hem Yalova’da hem İstanbul’da oynadığımız hazırlık maçlarında farklı skorlarla mağlup ettiler. Skordan daha çok oynadığımız oyun, takım olgusu ve sergilenen performans beni çok mutlu etti. Hüseyin Kutrup hocamız ailesinde yaşanan sağlık sorunlarından ötürü Trabzon’da olmasına karşın oynadığımız iki maçta da varlığıyla yanımızdaydı. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi ve bu galibiyetleri ona armağan ediyoruz. 19 Mart’ta başlayacak lig maratonu öncesinde bir yada iki tane daha hazırlık maçı yapmayı planlıyoruz. Sakarya’daki 1. Etap maçlarına kadar tam anlamıyla hazır halde olacağımızı düşünüyorum. Kulüp yöneticilerimize de bizlere verdikleri destekten ötürü teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE