Subaşı Belediyesi hizmet binasında düzenlenen imza törenine, Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay ve Tüm Bel-Sen Kocaeli Şube Başkanı Güzide Saatçi ile memurlar katıldı. Canbay, burada yaptığı konuşmada, tüm belediye çalışanlarıyla gurur duyduğunu, birlikte çok daha güzel çalışmalara imza atacaklarına inandığını söyledi.

Qartal Et Evi, Altınova’da Hizmete Açıldı Qartal Et Evi, Altınova’da Hizmete Açıldı

Başkan Canbay: “Toplu İş Sözleşmemiz hayırlı olsun”

Bu önemli artışı zor bir dönemde fedakarlık yaparak başardıklarını belirten Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, “Geçtiğimiz hizmet dönemimiz de olduğu gibi yeni hizmet dönemimiz boyunca elimizdeki olanakları daima emekçilerimizin lehine kullanmaya çalışacağız. Belediyemizin mali bütçesini de göz önünde bulundurarak, çalışma arkadaşlarımızın haklarını korumaya, personelimizin alın terinin karşılığını vermeye çaba gösteriyoruz. Bu kapsamda sendikamızla beraber zam yapılmasını içeren toplu sözleşmeye imza attık. Memur çalışanlarımıza yapmış olduğumuz bu zammın hayırlı olmasını diliyorum. Bu süreç içerisinde sendikamızla yürütmüş olduğumuz toplantılarımızda gelecek dönem açısından çalışma barışının tesis edilmesi adına önemli, anlamlı bulduğum bu toplu sözleşmenin belediyemize ve emekçilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

Yalova Subasi Belediye Memur Toplu Is Sozlesme Zam (2)Çalışma Arkadaşlarımızı Ailemizin Bir Ferdi Gibi Görüyoruz

Subaşı’na birlikte hizmet ettiği çalışma arkadaşlarıyla imzaladıkları sözleşme sonrası Başkan Canbay, “Her fırsatta altını çizdiğim gibi çalışma arkadaşlarımızı ailemizin bir üyesi gibi görüyor ve onların mutlu olduğu bir çalışma ortamını hedefliyoruz. Bizim için personelimizin mutlu olması çok önemli. Bugüne kadar hem memur hem de işçilerimizin sendikal yönetimlerle de iyi ilişkilerimiz oldu, olmaya devam edecek. Memurlarımızın özlük haklarını ve diğer sosyal haklarını muhafaza ettik. Çalışma arkadaşlarımızın verdikleri emek doğrultusunda yapmamız gereken neyse imkanlarımız dahilinde onu yaptık. Sendika yöneticilerimizde bu konuda ellerinden gelen gayreti gösterdiler. Tüm Bel-Sen Kocaeli Şubesi’ne ve ekibine teşekkür ediyorum. Sözleşmemizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Tüm Bel-Sen Kocaeli Şube Güzide Saatçi’de imza töreninin ardından şöyle konuştu “Yerel yönetimlerde toplu sözleşmeler ile emekçilerin her geçen gün daha da zorlaşan ekonomik koşullarının giderilmesi ve çalışma barışının sağlanması adına önemli ve anlamlı toplu sözleşmelerin imzalandığını Subaşı Belediyemizde de mevcut olanaklar içerisinde çok verimli bir sözleşmeye imza attık.” Dedi. Sözlerine devam eden Saatçi, emekçiden yana tavır ve tutum alan Subaşı Belediye Başkanı Sayın Turan Canbay’a da teşekkür ederek gelecek dönemin ve belediyemizdeki tüm emekçilerin daha başarılı bir sürece doğru yol almasını dilediğini ifade etti. İmza törenini takip eden memurlar Sosyal Denge Sözleşmesini imzalayan Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay’a teşekkür ettiler. İmza töreni, Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, Tüm Bel-Sen Kocaeli Şube Başkanı Güzide Saatçi, Yürütme Kurulu Üyeleri Örgütleme Sekreteri İsmail Hakkı Güven, Şube Sekreteri Selim Eren, Basın Yayın, Eğitim ve Dış İlişkiler Sekreteri Yasemin Aksoylu ve memurların birlikte hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından sona erdi.

Editör: Arda Yavuz