Çiftlikköy’ün Sultanlarının Bileği Bükülmüyor Çiftlikköy’ün Sultanlarının Bileği Bükülmüyor

Taşköprü Karate İhtisas Kulübü’nün başarılı sporcuları da bu organizasyona sıkı şekilde hazırlanıyorlar. İlimizin başarılı antrenörlerinden Mehmet Güney yönetiminde Türkiye Ümit, Genç, U21 Karate Şampiyonası ve Milli Takım Seçmeleri için çalışmalarını 90. Yıl Spor Salonunda sürdürüyorlar.
Yalova’yı katıldıkları her organizasyonda başarıyla temsil eden Taşköprülü karateciler Ümit, genç ve U21 sporcuların katılabileceği Elit Sporcu Gelişim Seminerine katılacaklar. 
Taşköprü Karate İhtisas Kulübü Antrenörü Mehmet Güney,” Önümüzde Türkiye Ümit, Genç, U21 Karate Şampiyonası ve Milli Takım Seçmeleri var. Bu şampiyonaya sıkı bir şekilde hazırlanıyoruz. Amacımız Yalova’mızı ve Taşköprü’müzü en iyi şekilde temsil etmek ve Milli takıma sporcu göndermektir. Ayrıca 1 Ekim Pazar günü Elit Sporcu Gelişim Semineri var. Ümit, genç ve U21 sporcularımızla birlikte Arnavutköy Belediyesi’nin düzenlediği bu seminere katılacağız. Bu seminerle birlikte sporcularımızın gelişimine katkı sağlayacağız” diye konuştu.