Kuruluş Yıldönümü pastasını İl Başkanı Erdoğan Yıldız, Kadın Kolları Başkanı Lale Okan ve Önceki Dönem İl Başkanlarından Rıdvan Tayhan birlikte kestiler. İl Başkanı Yıldız yaptığı konuşmada; "Bu Ülke için en fazla Şehit veren Gazi olan, Ülkenin her karış toprağına kan ter akıtan, Ülke için hizmetlerine emekli olduğunda dahi aynı şuurla devam eden,  bulunduğu ortama her anlamda değer katan bir camianın temsilcisi olmaktan ve 18. yaşımızı kutlamaktan dolayı mutluluk duyuyorum. TEMAD Yalova'nın kurulduğu günden bugüne kadar geçen süre zarfında bayrağı hep ileriye taşıyan Yönetim, Yönetici ve Üyelere şükranlarımı sunuyorum.

Yalova'da Sosyal Sorumluluk Projelerleri ile hem halka hem de üyelerinin hep yanında olarak. Sivil Toplum Kuruluşu olmanın en güzel örneklerini sergileyen Yönetim Kurulumuza, Kadın Kollarımıza, Hukuk Komisyonumuza teşekkür ediyorum.

Dernek kurulduğu günden bugüne aramızdan ayrılan Meslektaş ve Ailelerine Allah'tan rahmet, yaşayanlara sağlık ve sıhhatler diliyoruz.

TEMAD Yalova Ailesi olarak gerçek anlamda bir aile olan her daim yanımızda olan Üyelerimize, Milletvekillerimize,  Kamu Kurum ve Kuruluş Yönetici ve Personeline, Siyasi Parti İl/İlçe Başkanı ve Teşkilatlarına, Belediye Başkanları ve Personeline, STK Başkanları ve Yönetimlerine, Özel Sektör Temsilcilerine, Basınımızın Güzide Temsilcilerine teşekkür ediyoruz.

“Yalovamız İçin Güç Birliği Yapacağız” “Yalovamız İçin Güç Birliği Yapacağız”

Bu güzel günümüzde yanımızda olan Yönetim Kurulu Üyelerimize, Kadın Kolları Başkanımız Lale Okan ve Yönetimine, Hukuk Komisyonu Üyemiz Suat Berkay Nalbant'a, Üyelerimize, yanımızda olamayıp telefonla, mesajla ve sosyal medyadan günümüzü kutlayan başta Genel Başkanımız Sayın Hamza Dürgen olmak üzere TEMAD İl/İlçe Başkan ve Yöneticilerine, Milletvekillerimize, Kamu Kurum ve Kuruluş Yöneticilerine, Siyasi Parti Başkan ve Teşkilatlarına, Özel Sektör Temsilcilerine, STK ve Basınımızın Temsilcilerine teşekkür ediyoruz.

Bu vesile ile başta Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşları olmak üzere Şehit ve Gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

Güzel günlerde hep birlikte daha nice yıldönümleri kutlamayı temenni ediyorum.  Bu güzel organizasyonda emeği geçen katkı ve katılım sağlayan herkese teşekkür ediyoruz." dedi.

Ayrıca Kadın Kolları Başkanı Lale Okan tarafından Karibe Yılmaz, Ayten Özerözkan, Fatma Zinkal ve Meral Özdemir 'e üyelik rozetleri takıldı.

TEMAD YALOVA 18. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI3TEMAD YALOVA 18. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI2TEMAD YALOVA 18. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI