Yalovaspor’un Bileği Bükülmüyor Yalovaspor’un Bileği Bükülmüyor

Basketbolseverler oynanacak 8 karşılaşmayı TBF Youtube kanalı üzerinden canlı olarak takip edebilecek. Temsilcimiz HDİ Sigorta Yalova VİP ise ilk haftayı evinde geçirecek. Turuncu Sarılılar, Trippters.com Turgutlu Belediyespor’u ağırlayacak. Bu sezonun açılış müsabakasında bugün saat 16.00’da ÇBK Gelişim ile Çerkezköy Belediyesi karşı karşıya gelecek.

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’mde 2023-2024 sezonu heyecanı bugün oynanacak üç maçla start alacak.

Günün ilk maçı Mersin’de Servet Tazegül Spor Salonunda ÇBK Gelişim ile Çerkezköy Belediyesi arasında oynanacak ve 16:00’da başlayacak. Günün ikinci maçında Çankırı’da bulunan Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonunda 17:15’te başlayacak müsabakada Çankırıspor Yükseliş ile Bodrum Basketbol kozlarını paylaşacak.

İzmir 12 Eylül Spor Salonunda saatler 18:00’ı gösterdiğinde Urla Belediyesi-Ferhatoğlu Edremit Belediyesi Gürespor karşılaşacak.

23 Eylül Cumartesi günü ise 4 karşılaşma oynanacak. 90. Yıl Spor Salonunda 14:00’da start alacak maçta HDİ Sigorta Yalova VİP evinde Trippters.com Turgutlu Belediyespor’u ağırlayacak.

Adana Menderes Spor Salonunda 14:30’daki karşılaşmada 01 Adana Basketbol-Fenerbahçe Alagöz Holding Gelişim karşılaşacak.

İstanbul’da 16:00’da başlayacak maçta Emlak Konut Gelişim-Zonguldakspor Basket 67 kozlarını Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksinde paylaşacak. Balıkesir Burhaniye Spor Salonunda 17:00’daki karşılaşmada Aslan Yol Burhaniye Belediyespor ile Danilo’s Pizza Bursa Antspor galibiyet savaşı verecek. İlk haftanın kapanış maçı 25 Eylül pazartesi günü oynanacak ve 13:00’da başlayacak. Şehit Mustafa Özel Spor Kompleksinde Tourism X Boğaziçi Basketbol-Botaş Gelişim kozlarını paylaşacak.

tkbl-basket-basketbol-mac (4)tkbl-basket-basketbol-mac (3)tkbl-basket-basketbol-mac (2)