TOBB Marmara Genç Girişimciler Kurulu adına Marmara Bölge ve Kocaeli Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Mert Kavşut’un önderliğinde gerçekleştirilen ziyarette, Bursa GGK Başkanı Emre Yıldız, Balıkesir GGK Başkanı Ceyhun Ercan, Sakarya GGK Başkanı Semih Çiftçi, Bilecik GGK Başkanı Ahmet Mert Yıldırım ve İcra Kurulu üyeleri de hazır bulundu. Ziyaret esnasında Mert Kavşut, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çelenk bıraktı.
Yalova Ankara Anitkabir Ziyaret Ytso Genc Girisimci Kurul (3)“Ülkemizi daha da ileri taşımak için var gücümüzle çalışacağız”
Ziyaretin ardından, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası İl Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İdris Safa Kaya duygularını dile getirdi. Kaya, Atatürk’ün gençlere ve iş dünyasına verdiği önemi vurgulayarak, “Mustafa Kemal Atatürk'ün biz gençlere bıraktığı mirasa sahip çıkma sorumluluğunun bilincindeyiz. Onun ileri görüşlü düşünceleri ve devrimleri, biz genç girişimciler için yol gösterici olmaya devam ediyor. Atatürk’ün izinde, onun gösterdiği yolda ilerleyerek ülkemizi daha da ileri taşımak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.
Kaya ayrıca, Atatürk’ün gençleri her zaman ön planda tuttuğunu ve onların yenilikçi fikirlerle Türkiye’yi daha güçlü bir geleceğe taşıyacaklarına olan inancını ifade etti. Kaya, “Bizler, Atamızın mirasına sahip çıkarak, ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkıda bulunmak için kararlılıkla çalışacağız. Bu ziyaret, bize Atatürk'ün ideallerini bir kez daha hatırlatarak, onun izinde yürümek için ilham verdi” diye ekledi.

Orman Yangınlarıyla Mücadele Komisyonu’nun Sıkı Kuralları Orman Yangınlarıyla Mücadele Komisyonu’nun Sıkı Kuralları

Yalova Ankara Anitkabir Ziyaret Ytso Genc Girisimci Kurul (2)

Editör: Arda Yavuz