Türkiye İttifakı Partisi Yalova Merkez İlçe Kongresi'ni gerçekleştirdi. 2021 yılında kurulan ve Türkiye genelinde hızlı bir şekilde kadrolarını tamamlayan Türkiye İttifakı Partisi'ne Yalova'da da ilgi her geçen gün artıyor. Yalova'da parti binası çalışmalarını kısa sürede tamamlayacak olan Türkiye İttifakı Partisi'nin Merkez İlçe Kongresi Genel Başkan Vekili Enver Türkoğlu'nun da katılımı ile Paşakent'te yapıldı. Kongreye Türkoğlu'nun yanı sıra İstanbul İl Başkanı Mustafa Remzi Solak, Yalova İl Teşkilatı yöneticileri ve partiye gönül veren isimler katıldı.

Becan’a Yalova’dan Önemli Misafirler Geldi Becan’a Yalova’dan Önemli Misafirler Geldi

Kongrede partililere hitap eden Türkiye İttifakı Partisi Genel Başkan Vekili Enver Türkoğlu "Ülkemiz içinde bulunduğu mevcut durumdan çok daha iyisini hak ediyor. Güzel ülkemizin yönetiminde genç, dinamik kadrolara ihtiyaç var. Bizler de parti teşkilatlarımızı bu doğrultuda genç ve dinamik kadrolardan oluşturuyoruz. Gönüllülerimizin kurmuş olduğu Türkiye İttifakı Partimizin kadroları ile ülkemizin yönetimine talip olacağız" dedi.

Kongrede partililere hitap eden Türkiye İttifakı Partisi İstanbul İl Başkanı Mustafa Remzi Solak "Türk Milliyetçileri, Atatürkçüler, Kuvayi Milliyeciler ve Ulusalcıları temsil eden bir yapı ile geniş tabanlı bir parti oluşturduk. Türk siyasetine yeni bir soluk olmak için bir adım öne çıktık. Biz genç ve her biri alanında uzman kadrolarımızla önümüzdeki yerel seçimler için çalışma startımızı verdik. Her seçim çok önemli. Türk siyasetinde değişimi genç kadrolarımızla hissettireceğiz. Milli yerel yönetimlerin ortaya çıkmasını sağlayacağız" dedi.

Türkiye İttifakı Partisi Yalova İl Başkanı Hakan Elvermez Yılmaz'da partililere hitap ederek "Yalova’mızda her geçen gün artan ilgi bizleri memnun ediyor. Bugün burada bizlerle olan herkese özel teşekkürlerimi sunuyorum. Partimizin belirlediği ilkelerle genç ve dinamik kadrolarımızla ile ülkemiz için tüm gayretimizi göstereceğiz. Genel başkanımızın direktifleri doğrultusunda Yalova’mızda kadrolarımız ile her seçime damga vurmak istiyoruz" dedi.

Kongrede yeniden Yalova Merkez İlçe Başkanı seçilen Savaş Şen'de partililere desteklerinden ötürü teşekkür ederek "Yaklaşan yerel seçimlere damga vurmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Partimize gönül verenler ile omuz omuza vererek daha müreffeh bir Türkiye için tüm gücümüzle Yalova sokaklarında olacağız. Sıkmadık el bırakmadan partimizi ve ilkelerimizi Yalovalı hemşehrilerimize anlatacağız" dedi.

Türkiye İttifak Partisi'nin Yalova Merkez İlçe Kongresi sonrası yeni üyelere rozetlerini Türkiye İttifakı Partisi Genel Başkan Vekili Enver Türkoğlu taktı.

yalova-turkiye-ittifak-parti-merkez-ilce-rozet-kongre (4)yalova-turkiye-ittifak-parti-merkez-ilce-rozet-kongre (5)yalova-turkiye-ittifak-parti-merkez-ilce-rozet-kongre (3)yalova-turkiye-ittifak-parti-merkez-ilce-rozet-kongre (2)