Birçok kulübün gıpta ile bakacağı modern tesisin içerisinde Ali Demirhan ve Halil İbrahim Demirhan’ın babaları hayırsever iş insanı rahmetli Şeyh Abdulkadir Demirhan’ın ismini taşıyacak mescitte bulunacak.

Bölgesel Amatör Ligde Yalova’yı temsil edecek olan Yeşilovaspor’un her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Tutuk, “ Yeşil Mavili kulübüz adına ve başarılarına yakışır bir tesise en kısa zamanda kavuşacak” dedi.

Dev Adamlar, Kocaeli’ni Ezdi, Geçti! Dev Adamlar, Kocaeli’ni Ezdi, Geçti!

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk ve ekibine teşekkür eden Yeşilovaspor Kulübü Başkanı Yalçın Oruç,” Tesis çalışmalarımızı başkanımız Mustafa Tutuk’la inceledik. Sağ olsun bizlere büyük destek veriyor. Her zaman yanımızda olduğunu hissettiriyor. Sona geldiğimiz şu günlerde hem kulübümüz hem de Yalova’mız güzel bir tesise kavuşacak” şeklinde konuştu.

“Orhan Savuk’tan Yeşil Mavililere Tam Destek”

Öte yandan lig çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Yeşilovaspor’a bir destekte Yalovalı başarılı iş insanlarından Güven Ticaret sahibi Orhan Savuk’tan geldi. Başkan Yalçın Oruç’u ziyaret eden ve 2023-2024 sezonunda başarılar dileyen Savuk, bu sezon boyunca Yeşil Mavililerin sebze ve meyve giderlerini üstlendi.

Yeşilovaspor Kulübü Başkanı Yalçın Oruç, Güven Ticaret sahibi Orhan Savuk’a verdiği destekten ötürü teşekkür etti.

Tutuk ve Oruç Tesisleri Gezdi (4)Tutuk ve Oruç Tesisleri Gezdi (3)Tutuk ve Oruç Tesisleri Gezdi (1)