Geçtiğimiz Mayıs ayı gerçekleştirilen seçim döneminde Armutlu’nun Fıstıklı köyündeki kadınlarla bir araya gelen AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, kadınlara köyün kahvesinde toplanacakları sözünü vermişti. Vekil Akyol, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle Fıstıklı köyünü ziyaret etti ve 53 yıldır kadınların girmediği köy kahvesinde kadınlarla birlikte buluşarak sözünü tutmuş oldu. Kadınlarla çay içip sohbet eden Vekil Akyol, geçtiğimiz 53 yıldan sonra ilk kez meydan kahvesinde buluşmanın sevinci ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti
Yalova Armutlu Fistikli Koy Kahve Bulusma Kadinlar Soz (1)Kadınlar Günü’nü Kutladı
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak açıklamada bulunan Vekil Akyol, “Yirmi yıldır siyasi, sosyal ve ekonomik alanda kadınlarımızın kazanımlarının artırılması için çalışan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti Kadrolarımız hamdolsun bugüne kadar verdikleri her sözü yerine getirdi. Kadınlarımız da bu haklı gururun karşılığını her seçim döneminde AK Parti’mizi iktidara getirerek, büyük destekleriyle taçlandırmışlardır. Bizleri yoğun sevgi seli ve coşkuyla karşılayıp ağırlayan tüm kadınlarımıza şükranlarımı sunuyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi. 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Kara Tablo! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Kara Tablo!

Yalova Armutlu Fistikli Koy Kahve Bulusma Kadinlar Soz (6)Yalova Armutlu Fistikli Koy Kahve Bulusma Kadinlar Soz (5)Yalova Armutlu Fistikli Koy Kahve Bulusma Kadinlar Soz (4)Yalova Armutlu Fistikli Koy Kahve Bulusma Kadinlar Soz (3)

Editör: Arda Yavuz