28. Dönem Yalova Cumhuriyet Halk Partisi Tahsin Becan, Türkiye’nin farklı şehirlerindeki CHP’lileri ziyaret ediyor. Vekil Becan bu kapsamda Aydın’a gitti ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu makamında ziyaret etti. Göreve geldiği günden bugüne başarılı proje ve çalışmalarıyla kentin çehresini değiştirdiğini ifade eden Becan, Başkan Çerçioğlu’na başarılar diledi ve misafirperverliği için teşekkür etti.

Kürşat Emre Çandır Vaatlerini Açıklıyor Kürşat Emre Çandır Vaatlerini Açıklıyor

“CHP Kuvayı Milliyecilerin partisi”

Başkan Çerçioğlu ile bir araya gelen Becan’ın bir sonraki durağı CHP Aydın İl Başkanlığı oldu. Becan, ziyareti ile ilgili sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, “Bugün efeler diyarı Aydın'daydım. İl Başkanımız Hikmet Saatçi, İl yöneticilerimiz, Kadın ve Gençlik Kolu Başkanlarımız, delegelerimiz ve parti örgütümüzle bir araya geldik. Cumhuriyetimizin ve Partimizin ikinci yüzyılına ilişkin siyasi değerlendirmelerde bulunduk. CHP; Kuvayı Milliyecilerin partisidir. En zor zamanlarda gölgesine sığındığımız ulu çınarımızdır. Şimdi bu çınarın dallarında umudu diriltmek, aydınlığı örgütlemek ve mücadeleyi kararlılıkla sürdürmek zamanıdır” ifadelerine yer verdi.

Haber/Göktuğ Doğukan Yüksel

yalova-aydin-chp-vekil-ziyaret-efeler5yalova-aydin-chp-vekil-ziyaret-efeler4yalova-aydin-chp-vekil-ziyaret-efeler3yalova-aydin-chp-vekil-ziyaret-efeler2