Abdurrahman Güneş yönetiminde birçok önemli ismi kadrosuna katan Sarı Yeşilliler Abant’ta 8 gün kalacak ve 3 hazırlık maçı oynayacak. Çalışmalarını kendi tesislerinde sürdüren BAL’daki temsilcimiz geçtiğimiz günlerde Furkan Şare, Emre Tezel, İbrahim Demirer, İsa Fuat Dayı ve İsmail Arı ile yollarını ayırırken, Samsun Belediyespor’dan 31 yaşındaki stoper Abdullah Keleş, Çiğli Belediyespor’dan 30 yaşındaki orta saha Mert Filiz, Yozgat Bozokspor’dan 23 yaşındaki santrafor ve kenar forvet Mert Tolun, MKE Ankaragücü’nden 20 yaşındaki sol bek Kaan İlker Görmez ve Gölcükspor’dan 22 yaşındaki stoper Kerem Ali Seymen’i transfer etmişti.
Vetraco Altınova Belediyespor Teknik Direktörü Abdurrahman Güneş,” Bu sezon hem Ziraat Türkiye Kupası’nda hem de Bölgesel Amatör Ligde mücadele edeceğiz. Bu kapsamda ilk etap çalışmalarımıza erkenden başlayarak tesislerimizde sürdürmüştük. Şimdi ise Bolu’dayız. Burada 8 gün kalıp günde çift antrenman yapacağız. Ayrıca üçte hazırlık maçı oynamayı planlıyoruz. Kadro derinliği adına bizim için Bolu kampının verimli geçeceğini düşünüyorum” diye konuştu. 

VİP Yeni Sezona Odaklandı VİP Yeni Sezona Odaklandı

Vertaco Altınova Bolu’da Kampa Girdi (4)Vertaco Altınova Bolu’da Kampa Girdi (2)Vertaco Altınova Bolu’da Kampa Girdi (1)