AK Parti Yalova Milletvekilleri Meliha Akyol, AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü ve Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar Termal ilçesinde gerçekleştirdikleri ziyarette esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiler.

Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar ve AK Parti Termal İlçe Başkanı Çağlar Erdinç tarafından karşılanan Akyol ve Güçlü, Akköy'de vatandaşlarla sohbet ederek istişarelerde bulundular. Akyol ve Güçlü, vatandaşlardan gelen talep ve önerileri de dinledi.

Akyol, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, "Termal'de esnafımızla ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Talep ve önerilerini dinledik. Termal'in daha iyi bir yer olması için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Başkan Acar; Yaşamlarını Kolaylaştırmak İnsani Görevimiz Başkan Acar; Yaşamlarını Kolaylaştırmak İnsani Görevimiz

Güçlü ise, "Termal'de güzel bir gün geçirdik. Esnafımız ve vatandaşlarımızla sohbet ettik. Termal'in daha da gelişmesi için çalışacağız" diye konuştu.

Akyol, Güçlü, Acar, Erdinç, İl yönetim kurulu üyeleri ve Akköy muhtarı ile birlikte, Akköy'de köy kahvesini ve yerel esnafları ziyaret etti. Ergün ve Koçan ailelerinin evlerinde konuk oldular.

Yalova-AK Parti-Termal-Ziyaret-Akyol2Yalova-AK Parti-Termal-Ziyaret-Akyol3