Geçen sezon Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin kıyısından dönen potadaki başarılı temsilcimiz 15-18 Eylül tarihlerinde başlayacak olan lig öncesi oynayacağımız son hazırlık maçlarında seyircisinin karşısına çıkmış olacak.

Yeşil Kırmızılı ekibimizin yanı sıra TBL’nin iki yeni takımı Çayırova Belediyesi, Esenler Erokspor ve Balıkesir Büyükşehir Belediyespor organizasyonda yer alacak. Geleneksel hale getirilen turnuvada ilk maç 7 Eylül Perşembe günü saatler 18:00’ı gösterdiğinde 90. Yıl Spor Salonunda Semt77 Yalovaspor ile Esenler Erokspor arasında oynanacak.

8 Eylül Cuma günü 18:00’da ise Çayırova Belediyesi ile Balıkesir Büyükşehir Belediyesi 90. Yıl Spor Salonunda kozlarını paylaşacak. 9 Eylül Cumartesi günü ise iki maç oynanacak. İlk olarak 14:00’da Esenler Erokspor ile Balıkesir Büyükşehir Belediyespor karşı karşıya gelecek. Günün ikinci maçında ise Semt77 Yalovaspor ile Çayırova Belediyesi saatler 16:00’ı gösterdiğinde parkeye inecek. Yalova Group Semt77 turnuvasındaki tüm maçlar taraftarlara ücretsiz olacak.

Faruk Beşok yönetiminde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Semt77 Yalovaspor ilk hazırlık maçında Fenerbahçe Koleji DS Energy takımını 80-71 devirmişti. Yeşil Kırmızılılarımız bu maçın ardından Ankara’daki Geleceğe Nefes Ol turnuvasında yer alırken Ankaragücü’nü 98-78, Gaziantep Basketbol’u 86-75 ve OGM Ormanspor’u da 95-75 mağlup etmişti.

“Önemli Olan Galibiyetle Başlamaktı” “Önemli Olan Galibiyetle Başlamaktı”

Yalova, Semt77 Turnuvasına Sahne Olacak5Yalova, Semt77 Turnuvasına Sahne Olacak2Yalova, Semt77 Turnuvasına Sahne Olacak