Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Yalova İl Yönetiminden Başkan Erdoğan Yıldız ve İl Yönetimi, Kadın Kolları Başkanı Lale Okan ve Kadın Kolları Yönetimi, Kadıköy İlkokulu’nu ziyaret ederek öğrencilere hediyeler verdiler.

Konuya ilişkin Başkan Yıldız, “’Bizler Yalova Temad olarak Sosyal sorumluluk projelerimiz doğrultusunda her sene yaptığımız gibi bu senede geleceğin teminatı çocuklarımızı ziyaret ederek, Bursa İlmek İlmek Sevgi Grubu ile birlikte yavrularımız için özel olarak hazırladığımız el emeği göz nuru hediyelerimizi okulun tüm öğrencilerine takdim etme, gönüllerini alma imkanı elde ettik. Hüseyin Alkaş İlkokulu Müdürü Mehmet Fesih Altun ve personelinin ilgi ve alakaları, güleryüzlü eğitim anlayışı ve yavrularımızın mutluluğu bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Bu güzel ve anlamlı günümüzde bizleri yalnız bırakamayıp yanımızda olan Yalova İl Eğitim Şube Müdürü Ahmet Selami Özbilici’ye, katkılarından dolayı Yalova TEMAD Yönetim Kuruluna, Yalova TEMAD Kadın Kollarımıza, Bursa İlmek İlmek Sevgi Grubu üyelerine, Yalova Temad Üyelerine, Okul Müdürü M. Fesih Altun ve personeline teşekkür ediyoruz” açıklamasını gerçekleştirdi.

Haber/Göktuğ Doğukan Yüksel

‘Hadi Beni İkna Et’ Münazara Yarışması Yapıldı ‘Hadi Beni İkna Et’ Münazara Yarışması Yapıldı

yalova-temad-baskan-kadin-kollari-uyeler-okul-kadikoy-ziyaret-hediye-bere-dagitma (4)yalova-temad-baskan-kadin-kollari-uyeler-okul-kadikoy-ziyaret-hediye-bere-dagitma (3)yalova-temad-baskan-kadin-kollari-uyeler-okul-kadikoy-ziyaret-hediye-bere-dagitma (2)

Editör: Arda Yavuz