Sugören Dolu Dizgin Sugören Dolu Dizgin

Akköy ve Yalova Atatürk Stadyumu’nun ev sahipliği yaptığı organizasyonun finali, nefes kesen mücadelelere sahne oldu. TRT Spor Yıldız ekranlarından canlı yayınlanan maçta İzmir Büyükşehir Belediyespor ile Alves Kablo kozlarını paylaştı.

Yalova Atatürk Stadyumundaki finalin ilk yarısı 0-0 eşitlikle sonuçlandı. İkinci yarıda etkili olan Alves Kablo Ömer Güleryüz, Rahmi Özcan ve Mochine Chrharh’ın attığı muhteşem gollerle mücadeleyi 3-0 kazandı. Final maçını Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alparslan Erkoç, İl Emniyet Müdürü Salih Gözüm ile Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürü Salih Kılıç da izledi. Alves Kablo’nun kupasını Yalova Valisi Hülya Kaya ile birlikte İl Emniyet Müdürü Salih Gözüm verirken, İzmir Büyükşehir Belediyespor’un kupasını da Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürü Salih Kılıç takdim etti.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alparslan Erkoç, “Böyle güzel bir organizasyona ev sahipliği yaptığımız için çok mutluyuz. Kupa müsabakalarına katılım sağlayan takımlarımıza başarılar diliyorum. Şampiyon olan takımımız Alves Kablo ile ikinci olan takımımız İzmir Büyükşehir Belediyespor’u tebrik ederim” dedi.

yalova-sampiyon-alves-kablo-futbol (8)yalova-sampiyon-alves-kablo-futbol (6)yalova-sampiyon-alves-kablo-futbol (5)yalova-sampiyon-alves-kablo-futbol (4)yalova-sampiyon-alves-kablo-futbol (3)yalova-sampiyon-alves-kablo-futbol (2)