14 ve 16 Eylül 2023 tarihleri arasında yapılan müsabakalara Kocaeli ev sahipliği yaptı. Türkiye’nin gelecek vaat eden raketleri Derince Spor Salonunda ter döktü. Türk masa tenisinin lokomotif takımı olan altyapısından yetiştirdiği sayısız sporcuyu Milli takımlara kazandıran Yalova Belediyespor ise bu özel organizasyonu 2 madalyayla tamamladı.

Yalovalı raketlerden Berk Turan minik erkeklerde ter döktü. Yalova Belediyespor’un gelecek vaat eden sporcusu Türkiye üçüncüsü olarak bronz madalyayı kazandı. Bu kategorideki diğer sporcumuz Ali Keskin müsabakaları on beşinci sırada tamamladı.

Dev Adamlar, Kocaeli’ni Ezdi, Geçti! Dev Adamlar, Kocaeli’ni Ezdi, Geçti!

Yalova Belediyespor’un bir diğer sporcusu Esma Taşdan Minik Altı kız kategorisinde Türkiye üçüncülüğünü kazanmayı başardı. Küçük erkek kategorisinde ter döken Yalovalı raket Kaan Beyzt Tuna Türkiye yedincisi olurken, minik kızlar kategorisinde ki sporcumuz Duru Yavaşçaoğlu’da Türkiye dokuzuncusu, Sedef Yıldırım on beşinci ve Azra Usta’da on yedinci olarak şampiyonayı tamamladı.

Yalova Belediyesispor Masa Tenisi Antrenörleri Bayramali Yıldız ve Kadri Kocacenk,” Kocaeli’nde düzenlenen Minik- Minik Altı ve Küçükler En İyiler Ferdi Seçme Türkiye Şampiyonasın da Yalova Belediye Spor Kulübü Sporcularından Berk Turan Minik Erkek kategorisin de Türkiye üçüncüsü, Minik Altı kategorisinde Esma Taşdan da Türkiye üçüncüsü olarak bizleri gururlandırmışlardır. Başta dereceye giren ve turnuvaya katılan tüm sporcuları tebrik eder, ayrıca başarılarımızda emeği olan herkese çok teşekkür ederiz” diye konuştular.

Yalovalı Raketler Kürsüye Çıktı (3)Yalovalı Raketler Kürsüye Çıktı (2)Yalovalı Raketler Kürsüye Çıktı (1)-1Yalovalı Raketler Kürsüye Çıktı (1)