Halk Sağlığı’ndan Doğa Yürüyüşü’ne davet

Yalova İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ‘Dünya Yürüyüş Günü’ kapsamında ‘Yürüyoruz Sağlığımızı Koruyoruz’ etkinliği düzenliyor. Sağlıklı yaşam için yürüyüşün önemine dikkat çeken Yalova İl Halk Sağlığı Müdürü Dr.İbrahim Dedecan, tüm sağlık çalışanları ve vatandaşları 2 Ekim Günü yapılacak doğa yürüyüşüne davet etti.

 Halk Sağlığı’ndan Doğa Yürüyüşü’ne davet

Yalova İl Halk Sağlığı Müdürlüğü  ‘Dünya Yürüyüş Günü’  kapsamında ‘Yürüyoruz Sağlığımızı Koruyoruz’ etkinliği düzenliyor. Sağlıklı yaşam için yürüyüşün önemine dikkat çeken Yalova İl Halk Sağlığı Müdürü Dr.İbrahim Dedecan, tüm sağlık çalışanları ve vatandaşları 2 Ekim Günü yapılacak doğa yürüyüşüne davet etti.


Dünya Yürüyüş Günü kapsamında düzenlenecek olan etkinlikle ilgili bilgi veren İl Halk Sağlığı Müdürü Dr.İbrahim Dedecan, “Müdürlük olarak Yürüyüş Günü kapsamında ‘Yürüyoruz Sağlığımızı Koruyoruz’ etkinliği düzenliyoruz.Doğa yürüyüşümüze tüm sağlık çalışanları ve halkımız davetlidir. 2 Ekim günü saat 11’de başlayacaktır. Yürüyüşe katılmak isteyen katılımcılarla saat 10.30’da  İl Halk Sağlığı Müdürlüğü önünden hareketle başlayacak olan etkinliğimiz Kurtköy Kahvehaneleri  - Kapılıçınar güzergahında gerçekleştirilecektir”  dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138