Özdilek’te Fırsat Haftası!

Kaliteli, güvenli ve avantajlı alışverişin adresi Özdilek, misafirlerini sürpriz indirimlerle mutlu etmeye devam ediyor.

Özdilek’te Fırsat Haftası!

23 - 29 Ekim tarihleri arasında tüm Özdilek AVM’leri, hipermarketlerinden ve çevrim içi alışveriş sitesi Özdilekteyim.com’dan  alışveriş yapacak ziyaretçileri birbirinden özel indirimler bekliyor.

Evinize ve size özel indirimlerle misafirlerini ağırlayan Özdileklerde cilt bakım ürünlerinde ve makyaj malzemelerinde %40 indirimin yanı sıra Hometime markalı tava ve tencerelerde, Paşabahçe ve Lav markalı ürünlerde de yine yüzde 40 indirim fırsatı sunuluyor.

Pek çok ürünü kapsayan indirimleri misafirleriyle buluşturan Özdilek AVM’leri, hipermarketleri ve Özdilekteyim.com, 23 - 29 Ekim tarihlerinde arasında Arzum elektrikli ev aletlerini ve aile oyunlarını %25 indirimle satışa sunuyor. Ayrıca yine aynı tarihler arasında Duracell pillerde de 1 alana 1 bedava imkanı bulunuyor.

Stoklarla sınırlı bu özel fırsatlardan yararlanmak için siz de Özdilek AVM, Özdilek hipermarketleri ve Özdilekteyim.com’u ziyaret etmeyi unutmayın.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2020, 10:30
YORUM EKLE

banner137

banner138