Yalova Gazetesi’nin en üretken köşe yazarlarından ve Yalova’nın en bilinen Ürolog Hekimlerinden olan Fikret Solak ve Müzeyyen Solak’ın kızları Endodonti Uzmanı Diş Hekimi İlayda Solak, Nesrin ve Cemil Gürel’in oğulları olan Diş Hekimi Protez Uzmanı Anıl Gürel ile hayatlarını birleştirdi. Yalova Hilton Garden’da 2 Eylül Cumartesi Akşamı saat 19.00’da başlayan törende, Solak ve Gürel ailelerini dostları ve yakınları yalnız bırakmadı.

Yalova Gazetesi olarak, uzman hekim ve aynı zamanda köşe yazarımız olan Sayın Fikret Solak’ı tebrik ediyor, dünyaevine giren çiftimize hayat boyu mutluluklar diliyoruz.

Haber/Göktuğ Doğukan Yüksel

Velioğulları Ailesinin Gurur Günü Velioğulları Ailesinin Gurur Günü

Yazarımız Fikret Solak'ın Mutlu Günü13Yazarımız Fikret Solak'ın Mutlu Günü11Yazarımız Fikret Solak'ın Mutlu Günü12Yazarımız Fikret Solak'ın Mutlu Günü10Yazarımız Fikret Solak'ın Mutlu Günü8Yazarımız Fikret Solak'ın Mutlu Günü9Yazarımız Fikret Solak'ın Mutlu Günü7Yazarımız Fikret Solak'ın Mutlu Günü5Yazarımız Fikret Solak'ın Mutlu Günü6Yazarımız Fikret Solak'ın Mutlu Günü4Yazarımız Fikret Solak'ın Mutlu Günü2Yazarımız Fikret Solak'ın Mutlu Günü3Yazarımız Fikret Solak'ın Mutlu Günü