yalova-belediye-park-bahce-birim-adnan-menderes-ismetpasa-bayraktepe-mahalle-halisaha- (1)Yapımları kısa süre içerisinde tamamlanan 3 mini hala saha dışında ise 1 yeni park yapıldı. Ayrıca mevcut bulunan 7 mini sahanın yenileme, bakım ve onarımları Yalova Belediyesi Park ve Bahçeler Birimi ekipleri tarafından gerçekleştirildi. 
Yeni Sahalar İle Birlikte Yeni Park Yapıldı
Adnan Menderes Mahallesi Hisar Sokak, konteyner kent ile birlikte Nadide Üstündağ Özel Eğitim Kurumu bahçesine Yalova Belediyesi ekipleri tarafından mini basketbol sahası yapılarak kullanıma açıldı. Yine Nadide Üstündağ Özel Eğitim Kurumu bahçesine ise kauçuk zeminli yeni nesil oyun grupları konularak yeni bir park kazandırıldı.
yalova-belediye-park-bahce-birim-adnan-menderes-ismetpasa-bayraktepe-mahalle-halisaha- (2)Mevcut Sahalar Yenilendi
Yapımları tamamlanan sahalarla birlikte Süleymanbey Mahallesi Mimar Sinan Caddesi’nde bulunan basketbol sahası, Dere Mahallesi Kocaçayır 2 ve Türkan Saylan Sokak, Mustafakemalpaşa Mahallesi Ferman Sokak, İsmetpaşa Mahallesi Karasu Sokak, Bayraktepe Mahallesi Pamuk Sokak ve Adnan Menderes Mahallesi Ufuk Sokak’ta bulunan 7 adet mini halı sahanın zemin ve tellerinin yenileme işlemleri gerçekleştirildi.

Yurtta ve Yalova’da Hava Durumu Yurtta ve Yalova’da Hava Durumu

yalova-belediye-park-bahce-birim-adnan-menderes-ismetpasa-bayraktepe-mahalle-halisaha- (8)yalova-belediye-park-bahce-birim-adnan-menderes-ismetpasa-bayraktepe-mahalle-halisaha- (7)yalova-belediye-park-bahce-birim-adnan-menderes-ismetpasa-bayraktepe-mahalle-halisaha- (6)yalova-belediye-park-bahce-birim-adnan-menderes-ismetpasa-bayraktepe-mahalle-halisaha- (5)yalova-belediye-park-bahce-birim-adnan-menderes-ismetpasa-bayraktepe-mahalle-halisaha- (3)

Editör: Arda Yavuz