Altınova Belediyesi, 30 Ağustos Zafer’inin 101. Yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde düzenlediği halk konserleri büyük beğeni topladı.

Unutulmaz gece

Altınova Belediyesi, 30 Ağustos Zafer’inin 101. Yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde vatandaşlara müzik ziyafeti sundu. ‘İkilem Grubu’ verdikleri konserle Altınovalılara unutulmaz bir gece yaşattı. Hürriyet mahallesi Kaymakamlık Binası arkası Otopark Alanındaki konserde vatandaşlar unutulmaz bir gece yaşadı.

“Yüce Milletimizin sarsılmaz azmi”

Konserde bir konuşma yapan ve 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101. yıldönümü ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü'nü kutlayan Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, “30 Ağustos Zaferi ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı, yokluk içinde, en zor koşullarda ve her şeyin bittiği sanılan bir dönemde, yüce milletimizin sarsılmaz azmi, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmış onurlu bir zaferdir” dedi.

Doğa pasaportlu oldular

Konser sonunda ‘İkilem Grubu’ üyelerine Doğa pasaportu veren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, doğaya ve hayvanlara yönelik başlatılan çalışmaya vurgu yaptılar.

Doğa Ve Hayvanları Koruma Gönüllüleri Sözleşmesini de içeren Türkiye'nin ilk Doğa Pasaportunu alan sanatçılar ise böyle bir uygulama başlatmasından dolayı Başkan Oral ve ekibini kutladılar.

30 AĞUSTOS, ALTINOVA’DA COŞKUYLA KUTLANDI430 AĞUSTOS, ALTINOVA’DA COŞKUYLA KUTLANDI330 AĞUSTOS, ALTINOVA’DA COŞKUYLA KUTLANDI

Editör: Rümeysa Şahin