Yeşil Kırmızılı ekibimizin son kurbanı 113-91’lik skorla Bornova Belediyesi Karşıyaka olurken maç sonunda koç Faruk Beşok’ta değerlendirmelerde bulundu. İzmir ekibi karşısında dönem dönem çıkışlar ve düşüşler yaşamalarına karşın kazandıkları için mutlu olduklarını ifade etti.

Taraftarlar için ayrı parantez açıp teşekkür eden deneyimli başantrenör, Pazar günü oynayacakları Gaziantep Basketbol maçında da aynı tribünlerde oynamak istediklerinin altını çizdi.

Semt77 Yalovaspor’un Başantrenörü Faruk Beşok,” 6/6 yaparak liderliğimizi sürdürdüğümüz için mutluyuz. Genç ve enerjik bir takıma karşı, dönem dönem çok iyi oynadık, dönem dönem de düşüşler yaşadık ama maçın 2.yarısında her zamanki gerçek tempomuza büründük ve maçın sonunda da rahat bir galibiyet aldık. 3 maç haftası biraz zorlu. Oyuncular yıprandığı için bu tarz iniş çıkışlar olabiliyor.

Yalova Üniversitesi Hentbol Takımı Şampiyon! Yalova Üniversitesi Hentbol Takımı Şampiyon!

Son olarak da taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Hafta içi olmasına rağmen, salonu tıklım tıklım dolduran taraftarlarımız mükemmellerdi. Desteği hiç bırakmadılar. Önümüzde şimdi Gaziantep Basketbol maçı var. Aynı şekilde, pazar günü yine dolu tribünler önünde oynamak istiyoruz” şeklinde konuştu.

tbl-semt77-yalovaspor-lider-basket-basketbol-yalova (3)tbl-semt77-yalovaspor-lider-basket-basketbol-yalova (1)