Başkan Güçlü; Yalova Belediyesi’nin Bu Bütçesi ile Borçları Normal ve Doğal Başkan Güçlü; Yalova Belediyesi’nin Bu Bütçesi ile Borçları Normal ve Doğal

Ziyaret sırasında, Yalova'nın yerel ve bölgesel konuları üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu. Bölgedeki altyapı projeleri, çevre düzenlemeleri ve sosyal hizmetler gibi konuların yanı sıra, Termal bölgesinin turizm potansiyeli ve bu alanda yapılacak çalışmalar da masaya yatırıldı. Başkan H. Sinan Acar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yerel yönetimlerin ve siyasi temsilcilerin işbirliğinin önemini vurguladı. Ayrıca, AK Parti heyetine Termal Belediyesi'nin projeleri ve hedefleri hakkında bilgi verdi. AK Parti heyeti de, Termal bölgesinin kalkınması ve gelişmesi için işbirliği içinde olacaklarını belirtti. Ayrıca, yerel yönetimlerle koordinasyonun artırılması ve bölgenin potansiyelinin daha iyi değerlendirilmesi konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
HABER/ RÜMEYSA ŞAHİN
Yalova Ak Parti Heyet Termal Belediye Sinan Acar Ziyaret (4)Yalova Ak Parti Heyet Termal Belediye Sinan Acar Ziyaret (2)Yalova Ak Parti Heyet Termal Belediye Sinan Acar Ziyaret (3)

Editör: Arda Yavuz