Başkan Fazlaca; Çok Güç Güçlü Bir Direniş Olarak Hatırlanacak Başkan Fazlaca; Çok Güç Güçlü Bir Direniş Olarak Hatırlanacak

31 Mart Pazar günü gerçekleştirilen Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nden istediği sonuçları elde edemeyerek Türkiye genelinde 2. Parti konumuna düşen AK Parti, önümüzdeki 4 yıllık seçimsiz dönemi değerlendirerek tekrar oy oranını artırmak için çalışmalar yapıyor. Bu kapsamda toplantılar gerçekleştiren AK Parti, oy oranındaki düşüşü anlayabilmek adına analiz çalışmaları gerçekleştiriyor.
AK Parti’nin çalışmaları diğer 80 ilde olduğu gibi Yalova’da da devam ediyor. Her ne kadar Türkiye genelinde aldığı oy oranına göre Yalova’da daha fazla oy toplasa da AK Parti, Cumhuriyet Halk Partisi’ne Belediye Başkanlığı’nı kaptırmıştı. Bunun sebeplerini öğrenebilmek ve değiştirebilmek amacıyla AK Parti Yalova İl Başkanlığı’nda Temmuz Ayı İl Genel Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, AK Parti Yalova İl Yerel Yönetimler Başkanı Mustafa Tokay, Yalova İl Genel Meclis Başkanımız Hasan Soygüzel ve AK Parti’nin Yalova İl Genel Meclis Üyeleri katıldı.
 

Kaynak: Haber Merkezi