2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı’nın başlamasından hemen önce hummalı çalışmalar tam gaz devam etti. Bu yaz Yalova’da 54 okulda büyük onarım, 11 okulda da küçük onarım çalışmaları planlanmıştı. Yalova İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe’de planlanan çalışmaları takip ediyor ve incelemeler için okullara ziyaret düzenliyor.

İl Milli Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, geçtiğimiz hafta sonu Yalova Merkez ve ilçelerdeki okullarda yapılan çalışmalar için mesaisine devam etti. Akmeşe, Öğretmen Yusuf Ziya ve 75. Yıl Ziya Gökalp İlkokulu, TOBB MTAL, Yalova Güzel Sanatlar Lisesi, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Sosyal Bilimler Lisesi, Termal Akköy İlk ve Ortaokulu, Altınova Hürriyet Ortaokulu, Kızılay Anaokulu, Tersane Girişimcileri A.Ş. MTAL, Çiftlikköy Mustafa Kemal Anadolu Lisesi, Atatürk Anadolu Lisesi, Şehit Muhammed İslam Altuğ İmam Hatip Lisesi ve Ruhsar Aksoy ilkokuluna giderek okul yöneticilerimiz ve yüklenici firmalardan işlerin zamanında ve eksiksiz tamamlanmasını istedi.

Yalova Üniversitesi’nden Hazırlık Sınıfı Açıklaması Yalova Üniversitesi’nden Hazırlık Sınıfı Açıklaması

Haber/Göktuğ Doğukan Yüksel

Akmeşe Hafta Sonu Mesaisinde8Akmeşe Hafta Sonu Mesaisinde7Akmeşe Hafta Sonu Mesaisinde6Akmeşe Hafta Sonu Mesaisinde5Akmeşe Hafta Sonu Mesaisinde4Akmeşe Hafta Sonu Mesaisinde2Akmeşe Hafta Sonu Mesaisinde