Sarı Yeşilliler 15 Ekim Pazar günü saatler 14:00’ı gösterdiğinde saha ve seyircisi önünde Ziraat Türkiye Kupası’nda 3. Tura yükselerek tüm dikkatleri üzerine çeken Burhaniye Belediyespor’u ağırlayacak. Karşılaşmada Bilecik Bölgesinden Mustafa Gökhan Keskin düdük çalacak. Keskin’in yardımcılıklarını aynı bölgeden Gürcan Uslu ve Bursa’dan Cihat Sevi üstlenecek.

Geçen sezon “şampiyonluk” parolasıyla mücadele eden  Vertaco Altınova Belediyespor bu sezona da Abdurrahman Güneş yönetiminde yaptığı transferlerle aynı parolayla Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele edecek.

“Sezona iyi başlamak istiyoruz”

Akköy Devreye Avantajla Girdi Akköy Devreye Avantajla Girdi

Sarı Yeşilli ekibin “İmparator” lakaplı teknik adamı Abdurrahman Güneş,” Pazar günü zor bir maç bizleri bekliyor. Rakibimizin Türkiye Kupası’nda neler yaptığına şahit olduk. Son olarak Denizlispor’u yendiler. Bizde sezona iyi hazırlandık. Transferde istediğimiz oyuncuları kadromuza kattık. Hedefimiz olan şampiyonluk yolunda Pazar günü seyircimizin de desteğiyle galip sezona 3 puanla başlayacağız inşallah” dedi.

altinova-yalova-kupa-sezon-burhaniye-futbol-mac (3)altinova-yalova-kupa-sezon-burhaniye-futbol-mac (2)altinova-yalova-kupa-sezon-burhaniye-futbol-mac (1)