Yalova, Bursa, Balıkesir ve Çanakkale illeri acil sağlık hizmetleri değerlendirmesi ve sorunlarının ele alındığı Acil Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Komisyonu (ASKOM) 2024 1. Bölge Toplantısı Yalova İl Sağlık Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıya Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Orkun Yıldırım, Balıkesir İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serkan Kadir Keskin, Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk ve Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü adına Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Murat Soyuduru katılım sağladılar.

Melek Onun İçin Örnek oldu, O da Organlarını Bağışladı Melek Onun İçin Örnek oldu, O da Organlarını Bağışladı

Yalova Askom Acil Saglik Hizmetleri Komisyon Toplanti (6)Güney Marmara illerinin acil sağlık hizmetlerinin değerlendirilmesi, işleyişte yaşanan aksaklıkların tespiti ve çözümlenmesi amacıyla düzenlenen toplantıya Yalova’yı temsilen Vali Yardımcısı Mehmet Bahattin Atçı, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Osman Karakuş, Acil sağlık Hizmetleri Başkan V. Dr. Eyüp Altınkıran, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Burak Gül, Personel Ve Destek Hizmetleri Başkanı Çiğdem Korkut ve ilimiz sağlık müdürlüğü ve kamu / özel sağlık tesisleri yöneticileri katılım sağladılar.

Yalova Askom Acil Saglik Hizmetleri Komisyon Toplanti (5)Toplantıda Bölge Hastane Öncesi ve Hastane Sonrası Acil Sağlık Hizmetleri 2023 ve 2024 ilk üç aylık verileri değerlendirilerek tespit edilen sorunlar ve ortak çözüm yolları görüşüldü. Kurulan komisyonlarla bölge genelinde sağlık hizmetlerinin kapsayıcı şekilde planlanması ve vatandaşlarımıza kaliteli ve daha iyi hizmet sunumu noktasında kararlar alınarak raporlandı.

Yalova Askom Acil Saglik Hizmetleri Komisyon Toplanti (4)Yalova Askom Acil Saglik Hizmetleri Komisyon Toplanti (3)Yalova Askom Acil Saglik Hizmetleri Komisyon Toplanti (1)

Editör: Arda Yavuz