2023-2024 Sezonu Bölgesel Amatör Lig (BAL) Kura ve Fikstür Çekimi Toplantısı İstanbul İstinye Orhan Saka Amatörler Evi'nde gerçekleştirildi. Türkiye Futbol Federasyonu Amatör İşlerden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez tarafından gerçekleştirilen fikstür çekimi törenine TFF Amatör İşler Kurulu Koordinatörü Remzi Ay, Koordinatör Yardımcısı ve TASKK Genel Sekreteri Abdullah Albunar, Başkan Yardımcıları Ali Muhammet Tanrıyaşükür ve Mehmet Top, Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Tekirdağ ASKF Başkanı Ersan Karamehmetoğlu, TFF MHK üyesi Ahmet Erdoğan, İstanbul ASKF yöneticileri ve Taban Birlikleri ile kulüplerin temsilcileri katıldı.

CO Basket Zirvenin Sahibi! CO Basket Zirvenin Sahibi!

“Altınova, Burhaniye’yi Ağırlıyor, Yeşilova, Eti’ye Konuk Oluyor”

Yapılan kura çekimi sonrasında temsilcilerimiz Vertaco Altınova Belediyespor ile Yeşilovaspor’un fikstürü netlik kazandı. Buna göre 14-15 Ekim 2023 tarihleri arasında oynanacak ilk hafta maçları kapsamında Vertaco Altınova Belediyespor evinde Burhaniye Belediyespor ile sezonu açacak. Tarihinde ilk kez BAL heyecanını yaşayan Yeşilovaspor ise Balıkesir deplasmanında Eti Maden ETİ Spor Kulübü ile kozlarını paylaşacak.

Bölgesel Amatör Ligi’ndeki ilk Yalova derbisi heyecanı 5. Haftada yaşanacak. Hersekzade Ahmetpaşa Stadyumunda Altınova ekibi Yeşilovaspor’u ağırlayacak. Bu maçın rövanşı ise 18. Haftada Yalova Atatürk Stadyumunda yaşanacak.

Bölgesel Amatör Lig 3. Grup 1. Hafta Karşılaşmaları Şöyle;

Vertaco Altınova Belediyespor-Burhaniye Belediyespor

Eti Maden ETİ Spor Kulübü -Yeşilovaspor

Nilüfer Belediye Futbol Kulübü-Hendekspor

Doğugücü Futbol Kulübü-Arifiye Kalaycı Spor

Bigaspor-Yeni Çanspor

Karasuspor-Mustafakemalpaşa Belediyespor

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Görükle İpekspor

altinova-yesilova-spor-fikstur-futbol-yalova-haber-gazete (5)altinova-yesilova-spor-fikstur-futbol-yalova-haber-gazete (4)altinova-yesilova-spor-fikstur-futbol-yalova-haber-gazete (2)altinova-yesilova-spor-fikstur-futbol-yalova-haber-gazete (3)