Yalova Belediyesi, Yürüyen Köşk Kültür ve Sanat Sezonu kapsamında her kesimden izleyici için etkinliklerini sürdürüyor. Her hafta sonu olduğu gibi bu Cumartesi günü de çocuklar için düzenlenen etkinlikler, ‘Mut ve Hey Atık Pillere Karşı’ isimli çocuk tiyatrosu ile devam etti. Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde ücretsiz ve 2 seans olarak gösterilen tiyatro, çocukların ilgi odağı oldu.

Cerebral Palsi’li Bireyden İmza Günü Cerebral Palsi’li Bireyden İmza Günü

Tutuk, “Çevrecilik Dersini Tiyatro ile Aşılıyoruz”

Tiyatro gösterisini çocuklarla beraber izleyen Tutuk, “Her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonu da güzel bir tiyatro gösterisini çocuklarımızla buluşturduk. Çocuklarımız, düzenlediğimiz tiyatrolarımızla eğlenirken öğreniyor, hikayelerden hayata dair dersler alıyor. En önemlisi de çevrecilik dersini tiyatro ile aşılıyoruz. Her zaman çocuklarımızın ve onlarla birlikte aktivitelerde zaman geçiren ebeveynlerinin yanındayız. Çocuklarımız için yapmış olduğumuz etkinlikler büyük ilgi görüyor ve olumlu dönüşler alıyoruz. Yapmış olduğumuz etkinliklerle hem aileler hem de çocuklarımız çok mutlu oluyor. Çocuklarımızı mutlu görmek bizleri de mutlu ediyor. Yeni yılda da yepyeni etkinliklerle çocuklarımızın yanında olmayı sürdüreceğiz” dedi.

yalova-belediye-baskan-tiyatro-cocuk-cevre-kultur-sanat (4)yalova-belediye-baskan-tiyatro-cocuk-cevre-kultur-sanat (3)yalova-belediye-baskan-tiyatro-cocuk-cevre-kultur-sanat (1)

Editör: Arda Yavuz