yalova-belediye-baskan-mustafa-tutuk-ak-parti-teskilat-kemer-kopru-mustafakemal-pasa-mahalle (2)Seçim çalışmalarının startını geçtiğimiz gün veren Başkan Mustafa Tutuk, hafta sonu AK Teşkilat ile birlikte Mustafa Kemal Paşa Mahallesi sakinleriyle buluştu. Burada esnaf ziyareti yapan ve hemşehrileriyle bir araya gelen Başkan Tutuk’a AK Parti Merkez İlçe Başkanı Aydın Kopuz, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Av. Selihan Dicle Şimşek, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan ve teşkilat üyeleri ile birlikte Mahalle Muhtarı Reşat Kösoğlu da eşlik etti.
“Yalova’mızı Hemşehrilerimizle Birlikte Yönetiyoruz”
yalova-belediye-baskan-mustafa-tutuk-ak-parti-teskilat-kemer-kopru-mustafakemal-pasa-mahalle (1)Başkan Mustafa Tutuk, görev yaptığı süre boyunca gönül belediyeciliği hizmet anlayışı doğrultusunda, her fırsatta muhtarlar ve vatandaşlarla kucaklaşarak, ihtiyaçları yerinde tespit edip, talep ve önerileri bizzat yerinde dinlediğini bildirdi. Yapılan mahalle ziyaretinde vatandaşlarla doğrudan temas kuran Başkan Tutuk, “Yalova’mızı hemşehrilerimizle birlikte yönetiyoruz” dedi. Tutuk, “Göreve geldiğimiz günden bu yana şeffaf ve katılımcı bir belediye hizmet anlayışını benimsedik. Hemşehrilerimizden gelen talep ve öneriler doğrultusunda mahallelerimize yatırımlarımızı yaptık. Göreve geldiğimizde borç yükü altında bir belediye vardı. O borçları ödedik. Pandemiye rağmen, zor şartlara rağmen belediyemizi hizmet üreten, proje yapan, en önemli yatırımları yapan kurum haline getirdik. Şimdi daha güzelini yapmak için hemşehrilerimizin desteklerini bekliyoruz” açıklamasında bulundu.
yalova-belediye-baskan-mustafa-tutuk-ak-parti-teskilat-kemer-kopru-mustafakemal-pasa-mahalle (5)“Hizmet Seferberliğinin Devamı İçin Destek Bekliyorum”
Esnafa bol ve bereketli kazançlar dileyen Başkan Tutuk, mahalledeki kahvehaneleri de ziyaret etti. Vatandaşlarla samimi ortamda sohbet eden Tutuk, “Bizler tüm mahallelerimizde adeta hizmet seferberliği başlattık. Bunun devam etmesi için hemşehrilerimizden destek bekliyorum. Mustafa Kemal Paşa Mahallemizin birçok sorununu gidermiştik ama mevcut sorunları da önümüzdeki dönem çözmek için hazırız ve kararlıyız” dedi.
İlk günkü aşkla hizmet ettiklerini söyleyen Başkan Tutuk’u mahalleli gençler ise ‘Mustafa Başkan’ şarkısı ile karşıladı. Gençlerle de sohbet eden Tutuk, “Allah’ın izni milletimizin de destekleriyle şehrimiz için hizmet etmeye devam etmek istiyoruz” diye konuştu.

Subaşı’nda, ‘Yurt, Sesleri’ Yükseliyor Subaşı’nda, ‘Yurt, Sesleri’ Yükseliyor

yalova-belediye-baskan-mustafa-tutuk-ak-parti-teskilat-kemer-kopru-mustafakemal-pasa-mahalle (4)

Editör: Arda Yavuz