Yalova protokolü, yılbaşı nedeniyle kutlama ve denetim faaliyetinde bulundu. Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya’nın başkanlığında yapılan kutlama ve denetim faaliyetine Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, AK Parti İl Başkanı Umut Güçlü, Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ile Yalova Garnizon Komutan Vekili katıldı.
Protokolün yılbaşı mesaisi Yalova Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü 112 Acil Komuta Merkezi ile başladı. Burada görevi başındaki personeli kutlayan heyet, ardından trafik uygulama noktalarında görev yapan ekipleri ziyaret etti. Polis ve jandarma ekiplerinin yeni yılını kutlayan Yalova protokolü, ardından Yalova Devlet Hastanesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.
Başkan Tutuk’tan Yılın İlk Bebeğine Altın
Hastanede sağlık çalışanlarının da yeni yılını kutlayan protokol mensupları, burada doğumhaneye geçerek Yalova’da doğan yeni yılın ilk bebeği ‘Yılmaz’ın ailesini tebrik etti. Başkan Tutuk, yeni yılın ilk bebeğine altın hediye etti.
112 Acil Çağrı Merkezi’ni de ziyaret eden heyet, yılbaşı gecesi buraya gelen çağrılarla ilgili bilgi aldı. Yalova Merkez Karakolu ile Yalova Belediyesi Zabıta noktasını da ziyaret eden heyet, özveriyle ve fedakârca görev yapan personelin yeni yılını kutladı.
Yalova Belediyesi’nden Görevi Başındaki Görevlilere ‘Yılbaşı’ Hediyesi
Görevi başındaki personel ile bir süre sohbet eden Başkan Mustafa Tutuk, yapılan ziyaretlerde ekiplere ‘yılbaşı paketleri’ hediye etti. Yılbaşı akşamı Yalova’nın huzur ve güvenliği, can ve mal emniyeti ile vatandaşların sağlığı için görev başında olan personelin yeni yılını kutlayan Tutuk, “Şehrimizde hemşehrilerimizin yılbaşını huzur içerisinde geçirmesi bakımından Valiliğimizin koordinasyonunda ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. 2024 yılının Aziz Milletimize, İslam Âlemine, Yalova’mıza, ülkemize ve tüm dünyaya barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Yalova Belediyesi olarak 2023 yılında yoğun bir şekilde hemşerilerimize hizmet etmenin onurunu yaşadık. 2024’te de amaç ve beklentilerimizi hizmet anlamında en iyi şekilde gerçekleştirme adına azim ve kararlılığımız sürecek. Göreve geldiğimiz gün, içimizde var olan ilimize hizmet etme aşkının aynı ilk günkü heyecanla 2024’de de devam edeceğine hiçbir hemşehrimizin şüphesi olmasın çünkü hemşehrilerimiz her şeyin en iyisine layık” dedi.

Tutuk; “Berat Kandilimiz Kutlu Olsun” Tutuk; “Berat Kandilimiz Kutlu Olsun”

yalova-belediye-baskan-mustafa-tutuk-yilbasi-mesai-ziyaret (4)yalova-belediye-baskan-mustafa-tutuk-yilbasi-mesai-ziyaret (3)yalova-belediye-baskan-mustafa-tutuk-yilbasi-mesai-ziyaret (1)

Editör: Arda Yavuz