Yalova’daki birçok şirketi bir araya getiren ve heyecan dolu maçlara sahne olan organizasyonun çeyrek final müsabakaları nefes kesti. Kaptan Halı sahada oynanan müsabakalarda Beşiktaş Tersanesi ve Tersan Tersanesi yarı final biletini kazanan diğer takımlar oldu.

Yalçın Tekin Çetin, Samet İkiz ve İlker İzol’ün sahibi olduğu Winner Sport’un organizasyonu Şirketler Ligi’nde yarı finalistler belli oldu.

A Grubunun üçüncüsü Tersan Tersanesi’yle büyük bir sürprize imza atıp B Grubunu ikinci sırada bitiren Elektromarketim yarı final için ter döktü. Maça etkili başlayan ev sahibi ekip ilk yarıyı 6-0 gibi farklı skorla üstün tamamladı. 50 dakikalık mücadelenin bitiş düdüğü geldiğinde ise Tersan Tersanesi’nin skor tabelasında 9-0’lık üstünlüğü bulunuyordu.

Günün ikinci çeyrek final mücadelesinde A Grubunun ikincisi Beşiktaş Tersanesi’yle B Grubu dördüncüsü Yalova Ro-Ro Port kozlarını paylaştı. Konuk ekip ilk yarıyı 2-0’lık skorla üstün kapattı.

Dream Zir Dream Thermal & Spa’dan Potanın Perilerine Kutlama Yemeği Dream Zir Dream Thermal & Spa’dan Potanın Perilerine Kutlama Yemeği

İkinci yarıya etkili başlayan Beşiktaş Tersanesi Mutluhan Ar’ın peş peşe gelen golleriyle 2-2 eşitliği yakaladı.

Konuk ekipte Rıza Burak Kahriman’ın sakatlanarak oyundan çıkmasıyla birlikte Yalova Ro-Ro Port demoralize oldu. Bunu iyi değerlendiren Beşiktaş Tersanesi ardı arkası kesilmeyen golleriyle birlikte sahadan 7-2’lik galibiyetle ayrıldı.

Çeyrek final maçlarının ardından gerçekleştirilen kura çekimi sonrasında AKKİM ile Beşiktaş Tersanesi eşleşti. Yarı finalin diğer maçında ise Mariner Mühendislik ile Tersan Tersanesi takımları kozlarını paylaşacak. Karşılaşmalar 1 Eylül Cuma günü Kaptan Halı Sahada 19:00’da ve 20:00’da oynanacak.

Beşiktaş ve Tersan’da Yarı Finalist (6)Beşiktaş ve Tersan’da Yarı Finalist (4)Beşiktaş ve Tersan’da Yarı Finalist (5)Beşiktaş ve Tersan’da Yarı Finalist (3)Beşiktaş ve Tersan’da Yarı Finalist (2)