Yalova’daki kurumlar arasında iş birlikleri gerçekleştiriliyor ve protokoller imzalanıyor. Bu anlaşmaların sonuncusu Çınarcık Belediyesi ve Uğur Okulları arasında gerçekleştirildi. Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt’a seçim zaferi için hayırlı olsun ziyaretine gelen Yalova Uğur Okullarının Müdürü Abdulvahit, Arslan görüşmenin sonunda Başkan Kurt ile birlikte 2 kurumun işbirliğini sağlayacak metne imza attı.

İmzalanan protokole göre Çınarcık Belediyesi mensuplarının çocuklarına, yaptıracakları yeni kayıtlar için 2024-2025 eğitim ve öğretim ait Milli Eğitim mevzuatı çerçevesinde güncel kayıt ücretleri üzerinden Yalova Uğur Kurs’ta %40 oranında bir indirim sağlanacak. İndirimin Uğur Kurslarına ilk defa kayıt yaptırılacak öğrenciler için geçerli olduğu belirtildi.

Haber/Göktuğ Doğukan Yüksel

Poyraz Caddesi'nde Altyapı Çalışmaları ve Yol Onarımı Gerçekleştirdi Poyraz Caddesi'nde Altyapı Çalışmaları ve Yol Onarımı Gerçekleştirdi

Yalova Cinarcik Ugur Kurs Protokol Ogrenci Indirim Anlasma (3)Yalova Cinarcik Ugur Kurs Protokol Ogrenci Indirim Anlasma (1)

Editör: Arda Yavuz