6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli meydana gelen büyük depremin yaraları sarılmaya devam ediyor. Deprem bölgesinden ülkenin dört bir yanına olduğu gibi Çınarcık’a gelen depremzedeler için Çınarcık Belediyesi yardım çalışmalarına devam ediyor.

Depremzedelerin her türlü ihtiyacına cevap vermeye çalışan Çınarcık Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Şefliği personeli, öğrenciler için de çalışmalarına başladı.
Çınarcık Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Şefliği personeli, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’in talimatlarıyla deprem bölgesinden gelen depremzede öğrencilerin eğitim gördükleri okulları ziyaretlerde bulunarak okul müdürlerinden öğrencilerin ihtiyaçları hakkında bilgiler aldılar.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’in eşi Elif Soyer ile birlikte Çınarcık Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Şefliği personeli Çınarcık’ta 54 depremzede öğrencinin okul üniformalarını okul müdürlerine teslim ettiler. 

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’in eşi Elif Soyer ile birlikte Çınarcık Belediyesi ekipleri Çınarcık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Firuzan Kınal Ortaokulu ile Hüdaverdi Aydın Ortaokulunda öğrenim gören 54 depremzede öğrencinin bedenlerine uygun okul üniformalarını okul müdürlerine teslim ettiler. 

Valimiz Sayın Muammer Erol Şehit Aileleri Gazi Ve Yakınları İle İftar Programında Bir Araya Geldi Valimiz Sayın Muammer Erol Şehit Aileleri Gazi Ve Yakınları İle İftar Programında Bir Araya Geldi

İletişim:

Adres: Harmanlar  Mahallesi Belediye Sokak No:5 Çınarcık / YALOVA
Telefon : 444 04 77
Web Sitesi: www.cinarcik.bel.tr

Çınarcık Belediyesi Depremzede Öğrenciler İçin Kolları Sıvadı (2)Çınarcık Belediyesi Depremzede Öğrenciler İçin Kolları Sıvadı (3)