“KÖY KENT EL ELE” Yardım Kampanyası

Yalova Çiftlikköy Atatürk Anadolu Lisesi Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Kulübü tarfından başlatılan “Köy Kent El Ele” yardım kampanyası ile Sivas İli Merkez Ovacık ve Gazibey Köyü okullarına, öğrenci, öğretmen ve velilerimizden ve yardımseverlerden toplanan yardımlar Sivas'taki öğrencilere ulaştırıldı.

“KÖY KENT EL ELE” Yardım Kampanyası

Yardım kapsamında öğrencilerimize yaklaşık 30 bin TL tutarında giyecek ve kırtasiye yardımı yapıldı. Yardımlar Ovacık ve Gazibey Köylerindeki öğrencilere dağıtılırken ortaya görülmeye değer bir manzara çıktı.

Yardım malzemelerini Yalova Çiftlikköy Atatürk Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Günseli Kaya ve Almanca Öğretmeni Hakan Tecer okulları adına teslim ederken, Yalova dan Sivas’a uzanan kardeşlik ruhuna değinerek, okullarının bu tür değerlere dayalı çok sayıda çalışma yaptıklarının altını çizerek, yürekleri kocaman öğrencilerinden, veliler ve öğretmenlerden Sivas’a selam ilettiler. Aslen Yalovalı olan ve ilk kez Sivas’a geldiğini belirten Müzik öğretmeni Günseli Kaya  Sivas’ın çok tarihi bir dokuya sahip olduğunu ve insanlarının da çok sıcakkanlı olduğunu ifade etti.

YORUM EKLE