Öğrenci Kulüpleri Yunifest’22 İçin Bir Araya Geldi

​​​​​​​Yalova Üniversitesi Öğrenci Kulüpleri, Yalova şehrinin en kapsamlı festivali olacak olan Yunifest’22 hazırlıkları için bir araya geldi.

Öğrenci Kulüpleri Yunifest’22 İçin Bir Araya Geldi

Yalova Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde bulunan Yalova Üniversitesi Öğrenci Kulüpleri’nin başkanları Yalova’nın en geniş kapsamlı festivali olma özelliği taşıyan Yunifest 2022’nin hazırlıkları için toplantı yaptı. Yalova Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonunda gerçekleşen toplantıya, Yalova Üniversitesi Tıp Fakültesi Kurucu Dekanı ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Vefik Arıca, Yalova Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Yalçın Tokay, Sağlık, Kültür ve Spor Şube Müdürü Mehmet Purtul ve öğrenci kulüplerinin başkanları katılım sağladı.

Üniversiteyle Yalova Şehri Buluşacak

Geçtiğimiz yıllarda Covid-19 salgını nedeniyle ertelenmek zorunda kalınan Yalova Üniversitesi Öğrenci Festivali (Yunifest), 16-20 Mayıs 2022 tarihlerinde gerçekleşecek. Sadece Yalova Üniversitesi öğrencilerinin değil, Yalovalılarında katılım sağlayabileceği Yunifest’22’, Yalova’nın en geniş kapsamlı festivali olacak.

YORUM EKLE