Yalova ve Yalova’nın farklı bölgelerinde Belediyeler temsilcileri tarafından vatandaşlar ziyaret ediliyor. Yalova’daki çoğu Belediye’nin uygulamaya koyduğu “Hoş Geldin Bebekproje kapsamında da aileler ziyarete edilerek kutlanıyor. Bu projeye Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel’in istediği ile Esenköy Belediyesi de katılmıştı.  Bu ziyaretlerin sonuncu perdesini Başkan Temel’in eşi Selma Temel ile MHP Esenköy Belediye Meclis üyesi adaylarının eşleri Birsen Kaya ve Fatma Başboğa gerçekleştirdi.

Başkan Kurt; Her Şeyimiz Olan Çocuklarımızın Bayramını Kutluyorum Başkan Kurt; Her Şeyimiz Olan Çocuklarımızın Bayramını Kutluyorum

Yalova Esenkoy Belde Belediye Baskan Es Hosgeldin Bebek Proje Ziyaret (3)Fatma- İbrahim Askar, Melek-Yusuf Kicır, Fatma-Önder Göksu, Zehra-Mustafa Çelik çiftlerinin evlerine konuk olunarak ailelere mutlu, huzurlu ve başarılı bir hayat dilenip, “Hemşehrilik Beratları ve hediye paketlerini takdim edildi.

Yalova Esenkoy Belde Belediye Baskan Es Hosgeldin Bebek Proje Ziyaret (4)Yalova Esenkoy Belde Belediye Baskan Es Hosgeldin Bebek Proje Ziyaret (2)

Editör: Arda Yavuz