Vekil Becan; Görevimiz Çocuklara İyi Bir Gelecek Sunmak Olmalı Vekil Becan; Görevimiz Çocuklara İyi Bir Gelecek Sunmak Olmalı

31 Mart 2024 tarihinde yapılacağı açıklanan Mahalli Genel Seçimlere 1 aydan az bir zaman kaldı. Siyasal Partiler seçim çalışmalarına son sürat devam ederken, adaylar da projelerini açıklayarak vatandaşlarından oy talep ediyor. Bu adaylardan biri olan Cumhuriyet Halk Partisi Altınova Belediye Başkan Adayı Yasemin Fazlaca, 2019 yerel seçimlerinde az bir farkla kaybettiği Altınova Belediye Başkanlığı’nı kazanabilmek için Altınova’da gidilmek yer bırakmıyor. Vatandaşlarla ve esnaflarla bir araya gelen Fazlaca, Altınova için gerçekleştirmek istediği projeleri anlatarak oylarına talip oluyor. Fazlaca bu kez de Yalova basın temsilcileri ile bir araya gelerek kendini kamuoyuna daha iyi anlatmayı planlıyor.

Altınova’da 6 Mart Çarşamba günü saat 10:00’da Coffee Chefs Lounge’da gerçekleştirilecek kahvaltı organizasyonunda gazetecilerle buluşacak Fazlaca, hem seçim sürecini değerlendirecek hem de aklındaki projeleri basın yoluyla bir kez daha duyuracak.

Haber/Göktuğ Doğukan Yüksel

Editör: Arda Yavuz