2. amatör küme Haberleri

2. amatör küme haberleri ve güncel 2. amatör küme gelişmeleri, 2. amatör küme ile ilgili tüm video, 2. amatör küme fotoğrafları ve 2. amatör küme haberleri Yalova Gazetesi sitemizde


SPOR

2. Amatör Küme Play-Off Yarı Final serisinde Çınarcık Fırtınaspor’a 4-3’lük skorla kaybederek 1. Amatör Küme’ye çıkma hayalleri suya düşen Kocaderespor,...

SPOR

2. Amatör Küme B Grubunda mutlu sona ulaşarak kupaya uzanan 1973 Tokmakspor, şampiyonluk sevincini Armutlu deplasmanında yaşadı.

SPOR

Samanlıspor:3 Gençlerbirliği:2 2. Amatör Küme A Grubunun son haftasında Play-Off iddiasını sürdüren Samanlıspor ile Gençlerbirliği kozlarını paylaştı.

SPOR

Kirazlı Köyüspor:3 Yalova Çağlarspor:1 2. Amatör Küme A Grubunun son haftasında Kirazlı Köyüspor ile Yalova Çağlarspor takımları kozlarını paylaştı. Amatör...

SPOR

2. Amatör Küme A Grubu’nun son haftasında oynanacak karşılaşmalarla düğüm çözülecek.

SPOR

1973 Tokmakspor:1 Yalova Üniversitesi:0 2. Amatör Küme B Grubunun zirvesinde yer alan 1973 Tokmakspor, Yalova Üniversitesi’ni devirerek şampiyonluğa ulaştı.

SPOR

Ortaburunspor:1 Fıstıklı Gençlik:7 2. Amatör Küme B Grubunun 13. Haftasında Ortaburunspor ile deplasmanda karşılaşan Fıstıklı Gençlikspor rakibini rahat geçti.

SPOR

Yalova Çotanaklarspor:3 Samanlıspor:4 2. Amatör Küme A Grubunda şampiyonluğunu ilan etmek isteyen Yalova Çotanaklarspor Play-Off hesapları yapan Samanlıspor’u ağırladı. Amatör...

SPOR

2023-2024 sezonunda büyük bir heyecana sahne olan 2. Amatör Küme A ve B Gruplarında şampiyonlar bu hafta belli olabilir.

SPOR

Samanlıspor:2 Çağlarspor:1 2. Amatör Küme A Grubu’nun 12. Haftasında Samanlıspor sahasında Çağlarspor’u devirdi.

SPOR

Kirazlı Köyüspor:1 Çınarcık Fırtınaspor:2 2. Amatör Küme A Grubu’nun iki iddialı ekibini karşı karşıya getiren maçın galibi Çınarcık Fırtınaspor oldu.

SPOR

Yalova Kartalspor:1 Armutlu Belediyespor:3 2. Amatör Küme A Grubu’nun 12. Haftasında Yalova Kartalspor ile Armutlu Belediyespor karşı karşıya geldi.