Eğitim Haberleri

Eğitim haberleri ve güncel Eğitim gelişmeleri, Eğitim ile ilgili tüm video, Eğitim fotoğrafları ve Eğitim haberleri Yalova Gazetesi sitemizde


SAĞLIK

Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Mayıs ayında düzenlediği Diyabet Okulu eğitimini başarıyla tamamladı.

EĞİTİM

Yalova İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Sağlıklı Hayat Merkezi Diyetisyeni, Sevim Göğez Ortaokulu’nda öğrencilere yönelik bir eğitim düzenledi.

MEDYA

İHH Yalova Arama Kurtarma gönüllüleri, İstanbul İHH'nın düzenlediği başarılı bir eğitim programını başarıyla tamamladı.

ASAYİŞ

Yalova İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Kocaeli-Yalova karayolu üzerindeki Yaşam Tüneli’nde uygulamalı trafik eğitimi gerçekleştirdi.

SAĞLIK

Yalova İl Sağlık Müdürlüğü, Mahalle Afet Gönüllüleri Derneği (MAGDER) gönüllülerine yönelik kapsamlı bir ilkyardım eğitimi düzenledi.

KÜLTÜR

Yalova’da çalışmalar gerçekleştiren Konya'dan Yalova'ya Kültür Sanat Turizm ve Eğitim Derneği, Kazakistan tanıtım programı gerçekleştirdi.

EĞİTİM

Yalova Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü destekleriyle Alime Paşa Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda eğitimlerini sürdüren çocuklar gönüllerince eğlendiler.

EĞİTİM

Yalova’daki 100 öğretmen, İş Sağlığı Güvenliği Arama Kurtarma Birimi tarafından arama kurtarma eğitimi aldı.

EĞİTİM

Yalova İl Sağlık Müdürlüğü’nün UMKE(Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi) farklı kurum ve kuruluşlarda eğitimler gerçekleştiriyor.

EĞİTİM

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nda, Genç Rota Projesi kapsamında meslek eğitiminin önemini vurgulandı.

ALTINOVA

Gebze Otoyol İşletme Müdürlüğü, kadın çalışanlarının sağlık bilincini artırmak amacıyla Altınova İlçe Sağlık Müdürlüğü iş birliğiyle önemli bir eğitim düzenledi.

EĞİTİM

Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Aile Eğitim Programı kapsamında Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencilerine yönelik bir etkinlik düzenledi.