Samanlıspor Haberleri

Samanlıspor haberleri ve güncel Samanlıspor gelişmeleri, Samanlıspor ile ilgili tüm video, Samanlıspor fotoğrafları ve Samanlıspor haberleri Yalova Gazetesi sitemizde


SPOR

Fıstıklı Gençlik:2 Samanlıspor:3 2.Amatör Küme Play-Off yarı final müsabakaları kapsamında Fıstıklı Gençlik ile Samanlıspor takımları kozlarını paylaştı.

SPOR

Yalova Çağlarspor:2 Samanlıspor:3 2.Amatör Küme A Grubunu 21’er puanla tamamlayan Yalova Çağlarspor ile Samanlıspor Play-Out maçında kozlarını paylaştı.

SPOR

Samanlıspor:3 Gençlerbirliği:2 2. Amatör Küme A Grubunun son haftasında Play-Off iddiasını sürdüren Samanlıspor ile Gençlerbirliği kozlarını paylaştı.

SPOR

Yalova Çotanaklarspor:3 Samanlıspor:4 2. Amatör Küme A Grubunda şampiyonluğunu ilan etmek isteyen Yalova Çotanaklarspor Play-Off hesapları yapan Samanlıspor’u ağırladı. Amatör...

SPOR

Samanlıspor:2 Çağlarspor:1 2. Amatör Küme A Grubu’nun 12. Haftasında Samanlıspor sahasında Çağlarspor’u devirdi.

SPOR

Samanlıspor:1 Çınarcık Fırtınaspor:5 2.Amatör Küme A Grubunda Play-Off umutlarını yavaş yavaş tüketen Samanlıspor ile inişli çıkışlı grafik çizen Çınarcık Fırtınaspor...

SPOR

Kirazlı Köyüspor:4 Samanlıspor:0 2. Amatör Küme B Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Kirazlı Köyüspor 9. Haftayı rahat bir galibiyetle tamamladı.

SPOR

Samanlıspor:1 Yalova Çotanaklarspor:5 2. Amatör Küme A Grubunun 6. Haftasında Samanlıspor evinde 1 Yalova Çotanaklarspor’u ağırladı.

SPOR

Çağlarspor:3 Samanlıspor:2 2. Amatör Küme A Grubunun 5. Haftasında Çağlarspor ile Samanlıspor kozlarını paylaştı. Amatör Saha-1’de oynanan mücadele gol düellosuna...

SPOR

Çınarcık Fırtınaspor:1 Samanlıspor:0 2. Amatör Küme A Grubunun 3. Hafta açılış maçında Çınarcık Fırtınaspor sahasında Samanlıspor’u ağırladı.

SPOR

Samanlıspor:0 Kirazlı Köyüspor:1 2. Amatör Küme A Grubunun 2. Haftasında Samanlıspor ile Kirazli Köyüspor karşı karşıya geldi.