YTSO 4. Meslek Komitesi'nden Sümer Tekstil ve Yılmazer 77'ye Ziyaret YTSO 4. Meslek Komitesi'nden Sümer Tekstil ve Yılmazer 77'ye Ziyaret

Yalova Karadenizliler Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin 17 Nisan 2024 Çarşamba Günü gerçekleştirdiği genel kurulda başkan seçilen Metin Bahadır, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte basın mensuplarını Kudu Kafe’de düzenlenen yemekli toplantıda ağırladı. Toplantı öncesinde basın mensuplarına açıklamada bulunan Yalova Karadenizliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Metin Bahadır, “Sayın basın mensupları değerli hemşehrilerim 17.04.2024 tarihinde gerçekleştirilen Yalova Karadenizliler Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin genel kurulunda oybirliği ile başkanı olduğum yeni yönetim kurulumuz göreve getirilmiştir. Beni tanıyanlar bilirler ki daha önce de yıllarca derneğimizin kuruluş amaçları doğrultusunda aynı görevi yapmış birisiyim. Gerek Yalova bürokrasisi ile gerek Yalova’da bulunan bütün hemşehrilerimle hiçbir siyasi, vb. ayrım yapmadan güzel ilişkiler kurdum. Bundan sonra da derneğimizin amaçları ve hedefleri doğrultusunda daha ileriye doğru ilerleyeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Siyasi sebepler veya özel sebepler dahil her ne sebeple olursa olsun, derneğimiz ile ilişkisini kesen hemşehrilerimizi tekrar derneğimize davet ediyoruz. Hangi siyasi görüşten olursa olsun bütün hemşehrilerimiz bizim kardeşimizdir. Karadenizlilerden devletine ve milletine karşı gelen olmadığı gibi her zaman devletinin yanında olmuştur. Derneğimizin faaliyetleri, kuruluş amaçları yanında siyasi ayrım yapmadan bütün hemşehrilerimize kucak açan bir yönetim olacağımızın sözünü veriyorum. Bizler Yalova bürokrasisi ve idarecilerimizin hizmetlerinde hep yanlarında olacağız. Onların da derneğimizin faaliyetlerinde hep yanımızda olmalarını bekliyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle yönetim kurulumuz adına derneğimizin düzenlemiş oldu yemeğimize katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sağ olun var olun” dedi.

Yalova Karadenizliler Kultur Yardimlasma Dernek Yeni Baskan Yonetim Kudu Kafe Yerel Basin Bulusma (4)Yalova Karadenizliler Kultur Yardimlasma Dernek Yeni Baskan Yonetim Kudu Kafe Yerel Basin Bulusma (2)Yalova Karadenizliler Kultur Yardimlasma Dernek Yeni Baskan Yonetim Kudu Kafe Yerel Basin Bulusma (1)

Editör: Arda Yavuz