Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Yalovaspor tesislerinde düzenlenen törenle sporculara malzeme ve ekipmanlarını teslim etti. Başkan Tutuk, gençlerin sporla buluşması, sosyalleşmesi, fiziksel ve ruhsal olarak gelişmesi için çaba içerisinde olduklarını vurguladı.

Her Zaman Yanınızdayız
Törenin ardından Yalovaspor’un kadın futbolcuları ile bir araya gelen Tutuk, “Sizlerin başarılı olması için elimizden ne geliyorsa yapmaya özen gösteriyoruz. Bizlerin ise sizlerden istediği tek bir şey var o da maçlarda yeteneğinizi en iyi şekilde sergilemeniz. Ben sizlerin başarılı olacağına canı gönülden inanıyorum. Aranızda altyapıdan olan arkadaşlarımız da var. Bugünün altyapısında olan arkadaşlarımız yarının A takımında olacaktır. Sizlerin en iyi şekilde yetişmesi için hocalarımız, canla başla yanınızda olacak, ne gerekiyorsa yapacaktır” dedi.
Konuşmanın ardından Başkan Tutuk, Yalovaspor Başkanı İsmail Kaya, yöneticiler, teknik ekip ve futbolcularla günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Akmeşe Buse’yi Makamında Ağırladı Akmeşe Buse’yi Makamında Ağırladı

YALOVASPOR KADIN FUTBOLUNA DESTEK TUTUK’TAN (5)YALOVASPOR KADIN FUTBOLUNA DESTEK TUTUK’TAN (3)YALOVASPOR KADIN FUTBOLUNA DESTEK TUTUK’TAN (2)YALOVASPOR KADIN FUTBOLUNA DESTEK TUTUK’TAN (1)