Son olarak yeni evli iki çiftin nikâh merasimlerine yönelik paylaşım yapan Kadıköy Belediyesi, paylaşımlarında “Beldemiz halkından Hasibe Yıldırım ve Mevlüt Avcı’nın nikâh işlemi kıymetli misafirler ve değerli şahitler eşliğinde gerçekleştirildi. Çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz. Mutlulukları daim olsun!” ifadelerine yer verdi.
Evlenen bir diğer çiftle ilgili de sosyal medya hesaplarında paylaşım yapan Kadıköy Belediyesi, paylaşımlarında “Beldemiz halkından Yaşar Altan’ın kızı Sevilay Altan ile Burak Sezer Arslan’nın nikâh işlemi kıymetli misafirler ve Yalova Milletvekilimiz Ahmet Büyükgümüş ve Yalova İl Genel Meclis Başkanımız Hasan Soygüzel’in şahitliği eşliğinde gerçekleştirildi. Çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz. Mutlulukları daim olsun!” ifadeleri kullanıldı. AKP Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ve Yalova İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel’in çiftin şahitliğini üstlendikleri nikâh sonrası davetliler, yeni evli çifti tebrik ederek onlara bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Tuğba ALTIN/Haber

Kadıköy Belediyesi Ve Makine Mühendisleri Odası Protokol İmzaladı Kadıköy Belediyesi Ve Makine Mühendisleri Odası Protokol İmzaladı

Kadıköy Belediyesi’nden çifte nikâh paylaşımı (4)Kadıköy Belediyesi’nden çifte nikâh paylaşımı (3)Kadıköy Belediyesi’nden çifte nikâh paylaşımı (2)