Pembe Tuzgölüne Turistler Akın Etti Pembe Tuzgölüne Turistler Akın Etti

Yalova Belediyesi tarafından kadınlara özel olarak düzenlenen konserler, bu kez Bağlarbaşı, Dere, Bayraktepe ve Paşakent Mahallesi’nde ikamet eden kadınlar için 4. kez düzenlendi. Kadınların alkışları arasında salona giren Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, yaptığı selamlama konuşmasında, bu tür etkinliklerin devam edeceğini kaydederek etkinliğe katılan kadınlara iyi eğlenceler diledi.

Yalova Belediye Kadın Konser Baglarbasi Dere Pasakent Bayraktepe Mahalle (2)Yalovalı kadınlara özel olarak Yalova Belediyesi tarafından düzenlenen konserler; Bağlarbaşı, Dere, Bayraktepe ve Paşakent Mahallesi’nin doyasıya eğlencesi için son kez düzenlendi. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden konserde kadınlar, Sanatçı Hakhan’ın şarkılarıyla gönüllerince eğlenirken Başkan Tutuk ile eşi Gökşen Şahin Tutuk da, konuklarla bir araya gelerek günün anısına bol bol fotoğraf çektirdi.

Yalova Belediye Kadın Konser Baglarbasi Dere Pasakent Bayraktepe Mahalle (4)Başkan Tutuk’a Sevgi Seli

Konserde salonu dolduran kadın ve çocukların, sevgi seli ve yoğun ilgisi ile karşılanan Başkan Tutuk, bu güzel karşılama için hemşehrilerine teşekkür edip kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Başkan Tutuk, “Şehrimizde 7’den 77’ye sosyal hayatı canlandırmak adına birçok etkinliği sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Bu gibi etkinlikleri de sürdürmek niyetindeyiz. Bu tür etkinliklerle; komşuluk ilişkilerimiz sağlamlaşıyor, dostluklar kuruluyor ve pekişiyor. Katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. İyi ki geldiniz iyi ki varsınız. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

Yalova Belediye Kadın Konser Baglarbasi Dere Pasakent Bayraktepe Mahalle (6)Yalova Belediye Kadın Konser Baglarbasi Dere Pasakent Bayraktepe Mahalle (3)Yalova Belediye Kadın Konser Baglarbasi Dere Pasakent Bayraktepe Mahalle (1)

Editör: Arda Yavuz