İnternet Haber Sitelerinden Başvurular Alınmaya Başlıyor İnternet Haber Sitelerinden Başvurular Alınmaya Başlıyor

YTSO Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Muhammet Sarıoğlu'nun açılış konuşması ile başladı. Toplantıya, önceki dönemlerde YTSO Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Yalova Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Yakup Bilgin Koçal katılarak YTSO'nun Organizasyonu ile gerçekleştirilecek “2023 Yalova Kongresi” projesine yönelik tecrübe paylaşımında bulundu.

Koçal, burada sunum eşliğinde yaptığı konuşmada, “ 90'lı yıllarda iki dönem başkanlığını yaptığı YTSO'nın 2023 sonbaharında organize edeceği Yalova Kongresi'ne yönelik tecrübe ve düşüncelerimi paylaşma olanağı sağlandığı için YTSO Yönetimine teşekkür ederek başladığı konuşmasında "Yalova'nın il olmasını müteakip 1998 yılında gerçekleştirdiğimiz Yalova Kongresi şehrin vizyonunu belirlemişti. Aradan 25 yıl geçti. Değişen koşullar çerçevesinde yenilenmesinin doğru olacağına inanıyorum. Oda yönetimini bu girişiminden dolayı kutluyorum” dedi.

YTSO Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan'ın aylık değerlendirme konuşması sonrasında Meclis üyeleri ve meslek komite başkanlarının görüş ve önerilerinin dinlenmesi sonrasında toplantı sona erdi.