Yalova’da genelinde 15 şubesi ile hizmet veren Kooperatif Marketlerinde enflasyonla mücadele kapsamında 16 Ekim – 02 Kasım tarihleri arasında %50’ye varan indirimli ürünlerini ve fiyatlarını internet sitelerinde paylaştı.

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri internet sitesinde yapılan açıklamada, “Enflasyon ile mücadeleye destek olmaya devam ediyoruz! Türkiye’nin 81 ilinde 3 bini aşkın satış noktasıyla, kaliteden ödün vermeden, sağlıklı, doğal ve katkısız ürünlerimizi tüketiciler ile buluşturuyoruz.

Enflasyon ve hayat pahalılığıyla mücadeleye destek olmak amacıyla, mevcut indirim kampanyalarımıza ilave olarak 16 Ekim 2023 tarihinde başlayacak yeni kampanyamız kapsamında temel ihtiyaç ürünleri ile temizlik, deterjan ve kağıt ürünlerinde %50’ye varan indirimler sunacağız.” denildi.

Hasar Tespit Çalışmaları Devam Ediyor Hasar Tespit Çalışmaları Devam Ediyor

yalova-indirim-market-tarim-kredi-kooperatifi-enflasyon (8)yalova-indirim-market-tarim-kredi-kooperatifi-enflasyon (7)yalova-indirim-market-tarim-kredi-kooperatifi-enflasyon (6)yalova-indirim-market-tarim-kredi-kooperatifi-enflasyon (5)yalova-indirim-market-tarim-kredi-kooperatifi-enflasyon (4)yalova-indirim-market-tarim-kredi-kooperatifi-enflasyon (3)yalova-indirim-market-tarim-kredi-kooperatifi-enflasyon (2)yalova-indirim-market-tarim-kredi-kooperatifi-enflasyon (1)

yalova-indirim-market-tarim-kredi-kooperatifi-enflasyon (9)