Tarihinde ilk kez Bölgesel Amatör Ligi(BAL)’nde mücadele etmeye hazırlanan Yalova Yeşilovaspor gözünü lige çevirdi. Oynadığı son iki hazırlık maçında Gölcükspor’u 1-0 mağlup eden Kullar 1975 Spor ile de 1-1 berabere kalan Yeşil Mavili ekip 2023-2024 sezonunu Balıkesir’de Eti Maden Eti Spor Kulübü maçıyla açacak.

Önümüzdeki Pazar günü oynanacak kritik 90 dakika öncesinde Yalova ekibinin teknik direktör Mehmet Seçkin, gruplarının şampiyonluk yolunda en iddialı takımları arasında yer aldıklarına vurgu yaptı.

Safranspor ile Taşköprüspor Berabere Kaldı Safranspor ile Taşköprüspor Berabere Kaldı

“Grubun en iddialı takımlarından bir tanesiyiz”

Yeşilovaspor’un teknik patronu Mehmet Seçkin, “Takımın başına yeni geçtim. İki hazırlık maçı oynamak bize nasip oldu. Grup çok zorlu. İddialı takımlar var. Bakıldığında Yalova Yeşilovaspor ligin yeni takımlarından ancak şunu söyleyebilirim; en iddialı takımlarından birisi olabiliriz. Gelecekle ilgili umutluyum. Oynanan iki hazırlık maçını değerlendirdiğimizde çalışmamız gereken bazı konular olduğunu tespit ettik. Bunları gidermeye çalışacağız. Oyun gücünü arttırmakla ilgili çalışmalar yapmak zorundayız. Oyuncular beni, ben oyuncuları en hızlı şekilde tanıyacağız. Ligin ilk haftasında Bandırma’ya gidip en iyi şekilde futbolumuzu ortaya koyup Yalova’yı temsil edeceğiz” şeklinde konuştu.

“İki transfer yapma planımız var”

Transferle ilgili gelen soruya Seçkin,” Yalçın başkana ve yönetime transferle ilgili talebim oldu. Ancak şuanda netlik kazanmadı. Başkan ve yönetici arkadaşlarımızla bir araya gelerek bunu değerlendireceğiz. Şuanda iki transfer yapma gibi planlamamız var” dedi.

Yalova-Yesilova-BAL-Lig3Yalova-Yesilova-BAL-Lig