Yalova Amatör Evi Ali Düşmez Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen kura çekimine Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Tamer Erbul ve Futbol İl Temsilcisi Gökhan Güngör’ün yanı sıra U12 Liginde mücadele edecek olan kulüplerin temsilcileri yer aldı.

“Hedefimize İlerlemek İstiyoruz” “Hedefimize İlerlemek İstiyoruz”

Ligde 25 takım mücadele ederken takımlar 13 ve 12’li olmak üzere A ve B Gruplarında yer alacaklar. Kıran kırana geçecek müsabakaların ardından gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar çapraz eşleşmeli tek maç üzerinden yarı final müsabakalarını oynayacaklar. Yarı finalleri galip tamamlayan takımlar ise şampiyonluk için final maçında kozlarını paylaşacak. Kaybeden takımlar ise üçüncülük maçında sahaya çıkacak.

 Futbol İl Temsilcisi Gökhan Güngör,” 2023 - 2024 Yalova amatör futbol sezonunun tüm spor camiasına hayırlı olmasını temenni ederiz” diye konuştu.

U12 Ligi A Grubunda Elmalıkspor, Yalova Yıldızlar Spor, Yalovagücü, Çiftlikköy Belediyespor, Çınarcık Fırtınaspor, Taşköprüspor, Yalova Bahçelievlerspor, Yalova Çağlarspor, Teşvikiye Belediyespor, Altınderespor, Doğanspor, Yeşilovaspor ve Doğuşspor B Grubunda Paşakent 77 Spor, Kartalgözüspor, Yalova İdmanyurduspor, Esenköyspor, Çiftlikköy Kültürspor, Acarspor, Negmar Tavşanlı Belediyespor, 19 Mayıs Atletik Spor, Kadıköyspor, Atakentspor, Altınova Belediyespor ve Esnafspor yer alıyor.

Minikler Şenlik Ligi’nin Fikstürü Belli Oldu (3)Minikler Şenlik Ligi’nin Fikstürü Belli Oldu (2)