“Birileri, Türkiye’yi eski kriz ortamlarına sürüklemek istiyor”

Bu vatanın bize kolay yurt olmadığını söyleyen Başkan Oral, “Bu toprakların bize ebedi yurt olması için çok şehit verdik. Birileri pazarlıklarla Türkiye’yi eski kriz ortamlarına sürüklemek istiyor. İnanıyorum ki, milletimiz 14 Mayıs’ta sandığa gittiğinde bunlara en güzel cevabı verecektir” diye konuştu.

“Yolculuğumuza devam edeceğiz”

Zeytin Üreticilerine Güve Uyarısı Zeytin Üreticilerine Güve Uyarısı

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri çalışmalarını sürdüren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve AK Parti Altınova İlçe yöneticileri, ev ziyaretleri gerçekleştirdiler.

Gittiği her yerde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Oral, “Türkiye Yüzyılı sadece Türkiye’nin değil, bütün gönül coğrafyamız için büyük önem arz eden bir vizyon. İnşallah milletimizin desteği ile büyüme ve kalkınma yolculuğumuza devam edeceğiz” dedi.

“Kirli ve gizli pazarlıklarla bu yola çıkmadık”

Kararlı duruş sayesinde ülkede terörün belinin kırıldığını söyleyen Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Biz büyük ve güçlü Türkiye hedefini gerçekleştirmek için gece-gündüz çalışırken, birileri pazarlıklarla Türkiye’yi eski kriz ortamlarına sürüklemek istiyor. Biz Cumhur İttifakı olarak ülkemizin bölünmez bütünlüğünü ve milletimizin huzurunu öncelik olarak gören ve bu doğrultuda hareket eden bir ittifakız. Kirli ve gizli pazarlıklarla bu yola çıkmadık. Suçu adlî makamlarca tespit edilmiş hiçbir terör örgütü ya da terör örgütü mensubuna özgürlük vaadinde bulunmadık. Bütün bunları milletimiz görüyor, biliyor. İnanıyorum ki, milletimiz 14 Mayıs’ta sandığa gittiğinde bunlara en güzel cevabı verecektir” diye konuştu.

BİRİLERİ, TÜRKİYE’Yİ ESKİ KRİZ ORTAMLARINA SÜRÜKLEMEK İSTİYORBİRİLERİ, TÜRKİYE’Yİ ESKİ KRİZ ORTAMLARINA SÜRÜKLEMEK İSTİYOR (8)BİRİLERİ, TÜRKİYE’Yİ ESKİ KRİZ ORTAMLARINA SÜRÜKLEMEK İSTİYOR (5)BİRİLERİ, TÜRKİYE’Yİ ESKİ KRİZ ORTAMLARINA SÜRÜKLEMEK İSTİYOR (6)BİRİLERİ, TÜRKİYE’Yİ ESKİ KRİZ ORTAMLARINA SÜRÜKLEMEK İSTİYOR (3)BİRİLERİ, TÜRKİYE’Yİ ESKİ KRİZ ORTAMLARINA SÜRÜKLEMEK İSTİYOR (4)BİRİLERİ, TÜRKİYE’Yİ ESKİ KRİZ ORTAMLARINA SÜRÜKLEMEK İSTİYOR (2)